Новини

«Гірник-Спорт» поступився у домашньому матчі із «Хустом»

У Горішніх Плавнях «гірники» провели гру із гостями із Закарпатської області, яка завершилася на користь суперника – 2:0.
«Гірник-Спорт» - «Хуст» - 0:2. Голи: Приходько Назар, 31 (0:1), Приходько Назар, 56 з пенальті (0:2).
Гра у Горішніх Плавнях відбулася із вимушеними перервами на чотири повітряні тривоги, у підсумку матч розтягнувся на чотири години. До першого забитого м’яча у команд була рівновага за моментами, кожен із суперників двічі атакував ворота один одного.

На 31-й хвилині матчу Назар Приходько зумів відкрити рахунок після прицільного удару із штрафного: м’яч влучив у дев’ятку воріт, які у команди із Горішніх Плавнів захищав 17-річний вихованець ДЮФК «Гірник-Спорт» Станіслав Козлов. Для нього це був дебют у професіональному футболі.

У другому таймі на хід гри суттєво вплинув епізод, після якого арбітр зустрічі Павло Децюк прийняв помилкове рішення і призначив пенальті. У цьому епізоді м’яч влучив не в руку, а в коліно Інносенту Одогу. Як би та ммне було, а після удару з позначки Назар Приходько на 56-й хвилині подвоїв рахунок. В активі «Гірника-Спорт» залишилося 20 очок і він, як і раніше, знаходиться на 8-му місці. Відставання "гірників" від сьомої сходинки складає п’ять очок.
Наступну гру «Гірник-Спорт» проведе у суботу, 11 травня. У виїзній грі команда Валерія Куценка зустрінеться із «Металістом».