Архів новин

Чотири пенальті і купа емоцій!

«Гірник-Спорт» - «Прикарпаття» - 2:4 (0:1). Голи: Француз Василь, 2 (0:1), Барчук Роман, 53 (0:2), Барчук Роман, 55 (0:3), Дитко Роман, 66 (0:4) з пенальті, Суханов Сергій, 74 з пенальті (1:4), Суханов Сергій, 78 з пенальті (2:4).

Нереализованний пенальті: Герасимець Сергій, 31 (воротар).

13 серпня 2020 року. Горішні Плавні. Стадіон спорткомплексу «Юність». 17:30. + 21 градус. Без глядачів.

Арбітр – Геннадій Серпутько (Одеса). Асистенти арбітра – Олександр Дашко (Київська обл.), Максим Чос (Київ).

Четвертий арбітр – Денис Резніков (Кам’янське).

Спостерігач та делегат УАФ – Ігор Покідько (Полтава).

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні): 1. Ситников Антон, 17. Суханов Сергій, 14. Векляк Богдан, 3. Карась Данило, 2. Дяченко Семен, 13. Петрусенко Олександр, 5. Сорокін Андрій (9. Бойко Олексій, 50), 23. Батюшин Юрій-к, 21. Герасимець Сергій (8. Корольков Володимир, 68), 19. Збунь Олексій, 24. Чередниченко Ілля (22. Твердохліб Єгор, 18).

Запасні: 26. Клімов Георгій, 16. Малишкін Ілля, 18. Шопін Володимир.

Головний тренер – Ігор Жабченко.

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ): 24. Піцан Іван, 33. Бойко Тарас, 27. Бочкур Роман-к (4. Пастух Іван, 46), 37. Радульський Володимир (11. Василів Андрій, 88), 96. Дитко Роман, 7. Кузьмин Роман (22. Януш Орест, 90+2), 37. Геник Василь, 6. Дербак Василь, 3. Француз Василь, 90. Барчук Роман (14. Цюцюра Василь, 65), 10. Хома Андрій.

Запасні: 54. Новак Андрій, 15. Воробчак Назарій,

Головний тренер – Ковалюк Володимир.

Попередження: Жабченко, 10, Карась, 64 – Дитко, 58, Бойко, 74.

Початок матчу вийшов не дуже приємним для господарів. «Прикарпаття» перевело гру на половину поля «гірників» і на третій хвилині захисник гостей Василь Француз відкрив рахунок – 0:1. Вдачу «Прикарпаттю» приніс стандарт. Роман Кузьмин виконав передачу з кутового на ближню штангу, де Андрій Хома головою переправив м’яча на Василя Француза.

«Гірник-Спорт» пішов у атаку. Перша спроба – це удар Ілля Чередниченко. Потім головний тренер «Гірника-Спорт» отримав попередження. А протягом 15-ї хвилині ворота «Прикарпаття» атакували Андрій Сорокін та Юрій Батюшин.
Із неприємностей початку матчу для «Гірника-Спорт» не тільки швидкий пропущений гол. Спочатку Ігор Жабченко заробив попередження, коли висловив незгоду із рішенням бокового арбітра. А на 18-й хвилині травму отримав Ілля Чередниченко, якого замінив Єгор Твердохліб.

На 24-й хвилині після стандарту Данило Карась міг зрівняти рахунок, але не повністю був готовий до того, що м’яч потрапить саме до нього. Вихід на заміну Єгора Твердохліба не був непомітним. Саме після його проходу «Гірник-Спорт» створив дуже небезпечний момент на 28-й хвилині, але на удар із меж штрафного майданчика у виконанні Олександра Петрусенко у відчайдушному стрибку зреагував голкіпер «Прикарпаття» Іван Піцан.

На 30-й хвилині «Гірник-Спорт» мав шанс зрівняти рахунок. М’яч влучив у руку гравцю гостей у штрафному майданчику і арбітр призначив пенальті. Але Сергію Герасимцю не вдалося результативно виконати спробу. «Прикарпаття» знову врятував Іван Піцан. Потім мав шанс відзначитися Єгор Твердохліб, але після його удару головою рахунок не змінився.

Наприкінці тайму про себе нагадав Роман Дитко, але його постріл з лінії штрафного майданчику не був сильним.
У другому таймі «Прикарпаття» очікувало на атаки від «Гірника-Спорт», але на другій хвилині матчу отримало шанс подвоїти рахунок. Роман Барчук вийшов сам на сам із Антоном Ситниковим, але цю дуель виграв голкіпер «Гірника-Спорт». Ігор Жабченко вирішив підсилити атаку і замість півзахисника Андрія Сорокіна на полі з’явився Олексій Бойко.

Втім, оборона «гірників» двічі постраждала від Романа Барчука. Спочатку він скористався фланговою подачею з лівого флангу та ударом головою встановив рахунок – 0:2. Через дві хвилини все той же Барчук оформив дубль. Передачу форварду зі своєї половини дав Василь Дербах. Здавалося, що Роман Барчук був у офсайді, але суддівський свисток мовчав, а захисники не змогли завадити форварду «Прикарпаття» встановити рахунок – 0:3.

«Гірник-Спорт» кинув усі сили на атаку, аби уникнути поразки, але через десять хвилин після стрімкої контратаки Андрій Хома влучив у руку Богдана Векляка і арбітр призначив другий пенальті у матчі, який реалізував Роман Дитко – 0:4.

За такого рахунку «Гірник-Спорт» все ж таки намагався врятувати матч. Протягом чотирьох хвилин атаки господарів принесли користь. Двічі оборона гостей порушувала правила у своєму штрафному майданчику. Спочатку Тарас Бойко грубо зіграв проти Олексія Збуня за що і отримав попередження. Потім Роман Кузьмин порушив правила проти Володимира Королькова. Обидва пенальті реалізував Сергій Суханов: спочатку він пробив у правий від воротаря кут воріт, а у другій спробі відправив м’яча у лівий від голкіпера кут воріт. Час, щоб врятувати матч ще залишався у гравців «Гірника-Спорт». Ворота суперника атакували Олексій Бойко та Олексій Збунь, але ці спроби не принесли результату.

У підсумку «Гірник-Спорт» уникнув великої поразки, але все ж таки припинив свою виграшну чотири матчеву домашню серію після рестарту.