ЗМІ

Черлідери у Комсомольську

2014 рік
Запальна підтримка

Власних черлідерів в Україні має небагато спортивних клубів. Моду на черліндинг у футболі ввела національна збірна України. Перед її матчами та у перервах завжди виступають дівчата з танцювальної спортивною підготовкою. З цього року з ініціативи керівництва міського ФК «Гірник-Спорт» залучати молодь до «мистецтва запальною підтримкою» вирішили і в Комсомольську. Уже пройшов перший кастинг, і набрано 14 дівчат. Вони виступатимуть перед усіма футбольними матчами та значущими спортивними змаганнями у місті. «Ще б пак – місто, яке так шанує спорт, було просто приречене отримати вродливих професійних спортивних фанаток», - пояснює керівник проекту тренер Олена Гордєєва.

До сьомого поту

Черлідинг – це вид спорту. Дівчата мають з легкістю та синхронно виконувати акробатичні трюки, які повинні «завести» і футболістів, і уболівальників. На один матч потрібно декілька номерів, щоб виступити до нього, у перерві та по закінченні. Особливий виступ готується на випадок перемоги – тут дівчата мають викластися на усі 100 %. Тож зараз у них час копіткої роботи. Це тренування тричі на тиждень по дві години. У програмі гімнастика, акробатика і танець. «Емоційний настрій, гарні манери та артистизм дуже важливі. Дівчата мають задавати тон іншим уболівальникам, тому вони готують ще й кричалки. Дівчата закохані у спорт, відтак мають заохотити до нього інших», - розповідає Олена. Фотосесію «WeekEnd» обіцяли влаштувати, щойно буде готовий перший номер та новенька форма із коротенькими спідницями та султанками у кольорах «Гірник-спорт».

«При наборі планували віддавати перевагу дівчатам, що закінчили загальноосвітню школу і вирішили зв’язати себе з містом Комсомольськ, - розповідає Олена. - Однак проект набув популярності і серед школярок, тож ми плануємо додатково набрати ще й молодшу групу для дівчат віком від 14 років».

Олена Мажара, weekend-ua.com