Попередження: - Мильченко, 37, Понєдєльнік, 38, Шинкаренко, 62, Кулаковський, 90+1 - Веремієнко, 4, Ліповуз, 31, 21. Ващишин, 74, Цибульник, 79, Коваль, 90, Корохов, 90+1). Арбітр – Дмитро Панчишин (Харків). Асистенти: Микола Кузьменко (Київ), Олексій Гірс (Одеса). Четвертий арбітр – Павло Плєшко (Кременчук). Спостерігач арбітражу – Віталій Дяденко (Кропивницький). Це була перша зустріч команд у Першій лізі. «Гірник-Спорт» активно почав поєдинок і перший небезпечний момент створив вже на 12-й хвилині: Яворський небезпечно атакував ворота гостей ударом головою, але м’яч пройшов поруч з воротами. На 16-й хвилині Яворський знову був у центрі уваги, коли опинився на газоні у штрафному майданчику, але арбітр не зупинив гру у цьому епізоді.
Перший небезпечний удар по воротам господарів «Поділля» організувало на 21-й хвилині, але Кліщук узяв цей м’яч у руки. А ось на 25-й хвилині у гостей була вже більш реальна нагода засмутити «гірників», але Карпенко не сильно пробив по воротам і Кліщук забрав м’яч.
«Гірник-Спорт» відповів ударом на 28-й хвилині від Понєдєльніка, але м’яч пролетів вище воріт. До перерви «Гірник-Спорт» створив ще кілька моментів, але рахунок не змінився. На 53-й хвилині у грі стався суперечливий епізод: Паламар виконав навіс у штрафний майданчик «Поділля», після чого Понєдєльнік виконав удар і м’яч влучив у руку Ліповузу.
Нажаль, у цьому епізоді арбітр не наважився призначити пенальті. До кінця гри команди обмінювалися небезпечними моментами, було багато боротьбі і жовтих карток, йшла відкрита гра, але забитих м’ячів у цьому поєдинку не було. Нічия – 0:0, у якій «Гірник-Спорт» здобув перше очко, але звісно, що команда Ігоря Жабченка намагалася перемоги у цьому поєдинку.
Наступну гру «Гірник-Спорт» проведе у п’ятницю, 17 вересня. Це буде гра 9-го туру чемпіонату України у Першій лізі, яка відбудеться у Сумах. Наша команда гратиме із «Альянсом» (Липова Долина). Початок – о 16:30.