Головне про матч «Гірник-Спорт» – «Поділля» - 0:0

У матчі 8-го туру у Горішніх Плавнях «Гірник-Спорт» у чемпіонаті України Першої ліги проводить домашню гру проти хмельницкього «Поділля».

«Гірник-Спорт»:

23. Кліщук, 14. Шинкаренко, 5. Кравчук (к), 24. Цвіренко, 19. Сафіханов, 7. Сьомка, 16. Ямполь, 8. Мильченко, 10. Паламар, 77. Яворський, 11. Понєдєльнік.

Запасні: 26. Клімов, 9. Романов, 15. Черниш, 27. Федоров, 3. Чуєв, 4. Никитюк, 22. Твердохліб, 17. Кожевніков, 6. Кулаковський, 21. Коста Жуніор Клебер.

Головний тренер – Ігор Жабченко.

«Поділля»:

23. Кучеренко, 7. Морговський, 33. Веремієнко, 32. Пернацький, 22. Корохов, 8. Ліповуз, 2. Пріхна (к), 70. Мораренко, 19. Островський, 17. Савошко, 18. Карпенко.

Запасні: 12. Валіон, 9. Волинець, 15. Цибульник, 44. Матвєєнко, 10. Прильопа, 20. Панасенков, 21. Ващишин, 11. Коваль.

Попередження: - Мильченко, 37, Понєдєльнік, 38, Шинкаренко, 62, Кулаковський, 90+1 - Веремієнко, 4, Ліповуз, 31, 21. Ващишин, 74, Цибульник, 79, Коваль, 90, Корохов, 90+1).

Арбітр – Дмитро Панчишин (Харків).
Асистенти: Микола Кузьменко (Київ), Олексій Гірс (Одеса).
Четвертий арбітр – Павло Плєшко (Кременчук).
Спостерігач арбітражу – Віталій Дяденко (Кропивницький).

Це була перша зустріч команд у Першій лізі. «Гірник-Спорт» активно почав поєдинок і перший небезпечний момент створив вже на 12-й хвилині: Яворський небезпечно атакував ворота гостей ударом головою, але м’яч пройшов поруч з воротами. На 16-й хвилині Яворський знову був у центрі уваги, коли опинився на газоні у штрафному майданчику, але арбітр не зупинив гру у цьому епізоді.

Перший небезпечний удар по воротам господарів «Поділля» організувало на 21-й хвилині, але Кліщук узяв цей м’яч у руки. А ось на 25-й хвилині у гостей була вже більш реальна нагода засмутити «гірників», але Карпенко не сильно пробив по воротам і Кліщук забрав м’яч.

«Гірник-Спорт» відповів ударом на 28-й хвилині від Понєдєльніка, але м’яч пролетів вище воріт. До перерви «Гірник-Спорт» створив ще кілька моментів, але рахунок не змінився.
На 53-й хвилині у грі стався суперечливий епізод: Паламар виконав навіс у штрафний майданчик «Поділля», після чого Понєдєльнік виконав удар і м’яч влучив у руку Ліповузу.

Нажаль, у цьому епізоді арбітр не наважився призначити пенальті. До кінця гри команди обмінювалися небезпечними моментами, було багато боротьбі і жовтих карток, йшла відкрита гра, але забитих м’ячів у цьому поєдинку не було. Нічия – 0:0, у якій «Гірник-Спорт» здобув перше очко, але звісно, що команда Ігоря Жабченка намагалася перемоги у цьому поєдинку.

Наступну гру «Гірник-Спорт» проведе у п’ятницю, 17 вересня. Це буде гра 9-го туру чемпіонату України у Першій лізі, яка відбудеться у Сумах. Наша команда гратиме із «Альянсом» (Липова Долина). Початок – о 16:30.