Новини

Екс-гравець «Гірника-Спорт» Юрій Цапій вийшов на зв’язок

Колишній гравець команди з Горішніх Плавнів зараз вже у небезпеці. Протягом кількох днів Юрія Цапія за допомогою соцмереж розшукували колеги та друзі футболіста. Сьогодні він дав про себе знати та повідомив, що він та його родина вже знаходяться у небезпеці.

«Ми дивом виїхали з Маріуполя! З нами все добре!!! Ніколи не пробачу через те, що ми пережили! Усіх обіймаю!», - повідомив Юрій.


Відзначимо, що родина 35-річного гравця не виходила на зв’язок протягом кількох днів. Його пошук почали 27 лютого, а останній раз він виходив на зв’язок 4 березня. З того часу ніхто із знайомих та друзів футболіста не мав ніякої інформації про Юрія Цапія та його родину.

Юрій Цапій родом із Маріуполя, у «Гірнику-Спорт» грав протягом двох сезонів (з 2016-го по 2018-й рр.). У кількох матчах гравець виходив на поле у якості капітана команди. За «Гірник-Спорт» Юрій Цапій провів 44 матчі.

З 2020-го року Юрій Цапій виступає за клуб «Вікторія», який представляє селище Миколаївка Сумської області. Він розташований в 30 кілометрах від Сум, які з перших днів нападу піддавалися атакам з боку російських військових.

Цього сезону за «Вікторію» захисник провів 9 матчів у Другій лізі, у яких встиг відзначитись однією результативною передачею.

Юрій Цапій є вихованцем маріупольського футболу. Окрім «Гірника-Спорт» виступав за команди «Іллічівець-2» (Маріуполь), «Титан» (Армянськ), ФК «Полтава», «Колос» (Зачепіловка), «Миколаїв», «Геліос» (Харків).   

2022