Новини

Матч СК «Полтава» - «Гірник-Спорт» не відбувся

Почати новий сезон сьогодні «Гірнику-Спорт» у Полтаві не вдалося. Гра із СК «Полтава» так і не розпочалася. Через відсутність дозволу на проведення гри від начальника Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна матч був скасований. 

Команді-господарю, якою виступив СК «Полтава», вдалося зібрати усі підписи, крім одного. За словами президента СК «Полтава» Сергія Іващенка, він до останнього сподівався що дозвіл буде наданий.Полтавський клуб планує звернутися до Професіональної футбольної ліги, аби гра СК «Полтава» - «Гірник-Спорт» була перенесена на інший термін.

Через тиждень ще дві команди Полтавської області «Гірник-Спорт» та «Кремінь» матимуть проводити домашні матчі і для початку ігор за участі цих команд також буде потрібний відповідний дозвіл від Полтавської обласної військової адміністрації.

Нагадаємо, що сьогодні були зіграні матчі першого туру чемпіонату України у Першій лізі. «Гірник-Спорт» та СК «Полтава» грають у групі «Б». Гра у Полтаві була єдиною, яка так і не була зіграна. Інші поєдинки, які відбулися у Чернігові, Черкасах та Запоріжжі відбулися. Ось їхні результати:
«Чернігів» - «Скорук» - 1:1, «ЛНЗ» - «Оболонь» - 0:0, «Металург» (З) – «Кремінь» - 3:3.

2022