Новини

Півзахисник ФК «Гірник-Спорт» Руслан Паламар дав велике інтерв’ю журналу «Playmaker»-        Ви є корінним одеситом, виховувалися в місцевих "ДЮСШ" та "Чорноморці". Що запам'яталося з перших років у футболі?
Мені запам'яталися емоції, які я відчув, коли почав ходити на тренування, нові знайомства і звичайно ж тренувальний процес.
-        У вас був вдалий дебют за одеську "Перлину". На 3 хвилині ви забили гол у матчі з "Металургом". Як ви відреагували на цей гол і перемогу над запорізькою командою?
Я відчув ейфорію від того, що мій забитий гол допоміг команді виграти в цьому матчі.
-        У другій лізі в матчі з "Нікополем" Ви дебютували відзначившись забитим голом. Скажіть, для вас це увійшло в традицію?
Як ви бачите, в інших колективах не було дебютних голів, так що шкода, що це не увійшло в традицію.
-        Чи можна назвати "Перлину" однією з кращих команд у вашій кар'єрі?
Важко відповісти на це питання. У кожній команді, де я знаходився були позитивні емоції, футболісти і люди з якими працював.
-        У 2018 - 2020 роках ви виступали за "Балкани". Як ви опинилися в цьому клубі?
Так склалося, що "Перлина" розпалася і довелося шукати новий клуб. Головний тренер "Балкан" Пархоменко Андрій Вікторович запросив мене в команду.
-         Як ви вважаєте, чому в "Балканах" ваша результативність в плані забитих голів помітно погіршилася?
У першій лізі в порівнянні з другою важче грати. У першій лізі більше боротьби, тактичних і оборонних моментів, тому складніше домагатися високих результатів.
-         У минулому сезоні у вас був досвід виступу за футбольний клуб "Миколаїв". Розкажіть про цей період
 В основному позитивний період , якщо не брати в оборот деякі моменти. Відмінна команда, інфраструктура клубу, база, тренажерний зал, тренувальні поля і центральний стадіон. Хороше місто і все є, щоб прогресувати. До останнього ми боролися за вихід в Прем'єр - Лігу, але не дотягнули. Шкода, що знизилося фінансування і довелося команді знизитися в класі. Дай Бог, щоб у них все налагодилося.
-         Зараз ви футболіст "Гірника - Спорту". Які надії ви покладаєте на новий сезон?
Я покладаю найвищі надії на новий сезон. Буду допомагати команді, перемагати в кожному матчі, радувати вболівальників гарними іграми і перемогами.

Над матеріалом працювали Світлана Дробаха і Анастасія Шаповалова
2021