Новини

Подарунки від "Ferrexpo" до свята «День клубу»

Традиційне клубне свято «Гірника-Спорт» відбулося вже в шостий раз. Минулого року воно не проводилося через пандемію коронавірусу, але було замінено іншими заходами («Вуличний футбольний баттл», «Тренування з майстрами») , які об’єднували юних футболістів та гравців головної команди та проводилися на різних полях міста. Діти та їхні батьки вже зачекалися «Дня клубу», який раніше проводився у вересні, тож було вирішено провести його наприкінці весни. 

Цього разу на головному полі стадіону «Юність» зібрались понад триста вихованців ДЮФК «Гірник-Спорт», а також гравці «Гірника-Спорт-2» та головної команди «гірників». 


Чудовий настрій, багато подарунків та захоплюючі конкурси! Це головні складові клубного свята «Гірника-Спорт». На його урочистому відкритті було багато почесних гостей. Привітати родину «Гірника-Спорт» прийшли голова правління ПРАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, міський голова Дмитро Биков, директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Вячеслав Мінязев, начальник відділу культури спорту і туризму Горішньоплавнівської міськради Ірина Зеленська, начальник технічного відділу управління ПГЗК Дмитро Вінівітін, фінансовий директор ТОВ «Біланівський ГЗК» Владислав Палеха, заступник голови Федерації футболу Горішніх Плавнів, ветеран спорту Володимир Нелюба, а також представники ФК «Гірник-Спорт» - виконавчий директор клубу Віталій Мякінін та головний тренер Ігор Жабченко, старший тренер ДЮФК «Гірник-Спорт» Володимир Корольков.


Приємним моментом на відкритті стало вручення від компанії «Ferrexpo» дитячо-юнацькому футбольному клубу «Гірник-Спорт» футбольної форми, екіпірування та усіх необхідних аксесуарів для повноцінних тренувань. Потім відбулася ще одна традиція - гості та уся родина «Гірника-Спорт» сфотографувалися разом для пам’ятної світлини. 


Після цього була проведена фотосесія усіх дитячих та юнацьких команд ДЮФК «Гірник-Спорт», а потім розпочалася найемоційніша частина свята – конкурси та естафети для юних футболістів та їхніх батьків, в яких також брали участь і гравці «Гірника-Спорт» та «Гірника-Спорт-2».

У перервах між конкурсами дуже часто доводилося бачити, як знайшли спільну мову та грали в пас вихованці наймолодших вікових категорій та гравці головної команди. Із задоволенням із юними «гірниками» грали бразильці Лукас Вентура та Вісенте. 

Завершився «День клубу» цікавим матчем між командами «Камікадзе» та «Газмяс», до яких увійшли вихованці ДЮФК «Гірник-Спорт» та їхні батьки. 

По завершенню заходу вихованці ДЮФК «Гірник-Спорт» та їхні батьки домовилися зустрічатися вже на трибунах стадіону спорткомплексу «Юність» та СЗОШ № 5 ім. Л.Бугаєвської, аби забезпечити гарячу підтримку «Гірнику-Спорт» та «Гірнику-Спорт-2».Фото Петра МАКСИМОВА (пресслужба ФК "Гірник-Спорт").
2021