«Гірник-Спорт» не набрав очок у Полтаві

Команда із Горішніх Плавнів провела матч 16-го туру, в якому поступилася сусідам із СК «Полтава». Єдиний гол у складі «гірників» на рахунку Інала Черткоєва, який вразив ворота суперника вже на доданих хвилинах. Для Черткоєва це вже третій забитий м’яч цього сезону у складі «Гірника-Спорт».

СК «Полтава» - «Гірник-Спорт» - 4:1

Голи: Вівдич Олександр, 27 (1:0), Щербак Дмитро, 38 з пенальті (2:0), Щербак Дмитро, 49 (3:0), Вівдич Олександр, 57 (4:0), Черткоєв Інал, 90+1 (4:1).

Цим забитим м’ячем команда Валерія Куценка відповіла на чотири забитих м’ячі від господарів поля. Рахунок у матчі ударом низом у кут воріт відкрив Олександр Вівдич. Потім Дмитро Щербак реалізував пенальті, який був призначений після того як м’яч потрапив у руку Принса Чісома Чібуезе.

Після гри головний тренер «Гірника-Спорт» згадав два нереалізованих моменти, які мали його гравці до перерви. Їхня реалізація мала би змінити хід гри та додати впевненості молодим гравцям команди із Горішніх Плавнів. Ще за рахунку 0:0 футболісти «Гірника-Спорт» не зуміли замкнути скидку у воротарський майданчик від Євгена Мороза, а перед перервою, коли СК «Полтава» вигравала із різницею два м’ячі, м’яч після дальнього удару Данила Тузенка влучив у поперечину.

На початку другого тайму знову Щербак зіграв вдало під час розіграшу кутового, а потім автор дублю асистував Вівдичу, який на швидкості увірвався у штрафний майданчик «гірників» і перекинув м’яч через Данила Веклича.

«Я не впізнав свою команду», - сказав після гри Валерій Куценко, який очікував більш впевненої гри від футболістів «Гірника-Спорт», які зуміли у минулому турі набрати максимум очок у грі із «Діназом».

Свій наступний матч «Гірник-Спорт» у 17-му турі зіграє за тиждень. Це буде заключна домашня гра цього року. Суперником «гірників» стане команда «Чернігів-ШВСМ».