Новини

САК: «Страждаємо від низької реалізації гольових моментів»

У матчі 10-го туру «Гірник-Спорт» та «Скорук» поділили очки та заробили по одному заліковому балу. Дії на полі гравців «Гірника-Спорт» прокоментував тренер «гірників» Юрій Сак, який через дискваліфікацію Ігоря Жабченка, керував діями футболістів із Горішніх Плавнів.

- Юрію Миколайовичу, враховуючи події на полі - нічийним рахунком незадоволена жодна з команд. «Гірник-Спорт» організував чимало атак, зумів відігратися, але й була можливість вийти вперед. Чи дійсно не влаштував Вас сьогоднішній результат для «Гірника-Спорт» і чому не вдалося заробити три очки?


- Звісно, нас не влаштовував нічийний рахунок. Ми сподівалися на перемогу. Перший тайм проходив за нашої переваги. Швидко пропустили контратаку, суперник скористався своїм моментом. Мали можливості забити гол зі стандартного положення, але не змогли реалізувати їх. У другому таймі ми нагнітали і суперник відповідав нам контратаками. Нам вдалось зрівняти рахунок.

Ми дуже страждаємо від нашої низької реалізації гольових моментів. Якщо, казати про боротьбу та самовіддачу, то претензій до команди в мене не має. Футбол – прекрасний голами, і без забитих м’ячів очок не набирають. Сьогодні, нам вдалося заробити очко.

Результатом незадоволені, адже ми розраховували на перемогу. Працюємо, найголовніше те, що ми не опускаємо рук, а боремося далі. Будемо битися до останнього туру.

- Було багато навісів, були передачі у воротарську зону, але було не багато ударів. Чому так сталося?- Не було можливості. Нажаль, суперник перекривав нам усе. При стандартах ми  вигравали боротьбу, був момент із Сеницьким за рахунку 1:1, але реалізація нас дуже підводить. Рук ми не опускаємо, будемо працювати та налаштовувати футболістів на боротьбу у кожному матчі.

- Якщо не брати до уваги результат поєдинку, Загалом, сподобались дії футболістів? Вони до кінця тиснули на ворота «Скорука».- Сподобалось, що ми боролись до останньої хвилини матчу. Гнули свою лінію, не зупинилися, знайшли свій шанс та зрівняли рахунок.

Пресслужба ФК «Гірник-Спорт»
2022