Кременчук представили вихованці МФК «Кремінь» 2013, 2014 і 2015 та «Ягуар» 2013 і 2014, також були гості з Олександрії - команда «Аметист» та «Кривбас» з Кривого Рогу.
Загалом, 14 команд і близько 150 маленьких футболістів протистояли один одному і здобували важливий досвід, який обов‘язково стане їм у нагоді в досягненні високих цілей у футболі і дорослому житті.
Всі учасники отримали нагороди і солодощі, а найголовніше незабутні враження від всього турніру. Дуже символічно , що саме найменші дітлахи своєю грою вшанували пам‘ять Валентина Йосиповича Маньковського, який свого часу приклав багато зусиль для розвитку спорту і зокрема футболу у Кременчуці і регіоні.