Новини ДЮФК

Юні футболісти «Гірника-Спорт» взяли участь у турнірі на честь Маньковського

У Кременчуці, 11 та 17 вересня, відбулися футбольні турніри на честь пам'яті Валентина Маньковського. Змагання проходили серед дітей 2013 та 2014-2015 років народження. «Гірник-Спорт» представили вихованці Євгена Сливи та Дмитра Твердохліба.

Кременчук представили вихованці МФК «Кремінь» 2013, 2014 і 2015 та «Ягуар» 2013 і 2014, також були гості з Олександрії - команда «Аметист» та «Кривбас» з Кривого Рогу.
Загалом, 14 команд і близько 150 маленьких футболістів протистояли один одному і здобували важливий досвід, який обов‘язково стане їм у нагоді в досягненні високих цілей у футболі і дорослому житті.

Всі учасники отримали нагороди і солодощі, а найголовніше незабутні враження від всього турніру. Дуже символічно , що саме найменші дітлахи своєю грою вшанували пам‘ять Валентина Йосиповича Маньковського, який свого часу приклав багато зусиль для розвитку спорту і зокрема футболу у Кременчуці і регіоні.


Валентин Йосипович Маньковський на серйозному рівні займався спортивною гімнастикою, після завершення спортивної кар’єри зробив вагомий внесок у розвиток спорту Кременчука, багато років очолював спорткомітет Кременчука, спортивні товариства, будував стадіон підприємства «КрАЗ», а потім тут працював директором, розвивав хокей у місті (був граючим тренером), також брав участь у створенні футбольної команди «Кремінь».
2022