Чи знаєте ви ?

3 жовтня гірники на виїзді зіграють проти ФК «Прикарпаття»

Становище турнірної таблиці наступне:
-       команда з Горішніх Плавнів посідає 14-ту сходинку у чемпіонаті маючи 8 очок
-       ФК «Прикарпаття» наразі займає 8-му сходинку у турнірній таблиці і має 14 очок
Цікаві факти про команду суперника:
«Прикарпаття» професійний футбольний клуб з Івано-Франківська
Рік заснування: 2016 рік
Домашня арена клубу МСЦ «Рух» вміщує 6500 тисяч глядачів
З 1 травня 2021 року команду на тренерському містку очолює Олег Рипан.
Олег Рипан Вихованець івано-франківського футболу. У вищій лізі чемпіонату України дебютував 10 вересня 1994 року в складі «Прикарпаття», вийшовши на заміну за 12 хвилин до закінчення матчу проти «Евіс» (3:0). З 2000 року виступав за українські клуби нижчих ліг «Кремінь»«Прикарпаття»«Чорногора»«Миколаїв»«Техно-Центр»«Поділля» і «Енергетик». Недовге повернення до вищої ліги відбулося в 2001 році коли Рипан став гравцем полтавської «Ворскли», де за два роки зіграв всього 5 матчів і відзначився пропущеним з 40 метрів голом від «Кривбас». Тренерську роботу чоловік розпочав у 2008 році.
За 10 турів «Прикарпаття» не підіймалось вище 7 сходинки у турнірній таблиці чемпіонату Першої ліги.
У 1 турі команда з Івано-Франківська розгромила «Ужгород». Рахунок матчу 6:0.
Три тури поспіль команда зазнавала невдачі, перервалася безпрограшна серія у 5 турі - «Прикарпаття» внічию зіграло з «Волинню».
Одним з найрезультативніших гравців футбольного клубу «Прикарпаття» є нападник Барчук Роман, який у сезоні 2021-2022 забив 5 голів.
Капітаном команди є 14-й номер - нападник Василь Цюцюра. У цьому сезоні футболіст записав на свій рахунок 2 голи. За «Прикарпаття» нападник грає з сезону 2018-2019 р.
Отже, 3 жовтня «Гірник-Спорт» зіграє на стадіоні «Рух» проти «Прикарпаття».