Новини

«Гірник-Спорт» розділив очки із «Поділлям»

Команда із Горішніх Плавнів була близькою, аби перервати свою безвиграшну серію, втім цьому завадив прикрий автогол.

«Гірник-Спорт» - «Поділля» - 1:1

Голи: Посєкін Радіон, 7 (1:0), Чібуезе Принс Чісом, 90 автогол (1:1)

«Гірник-Спорт» відрив рахунок після швидкого голу. Свій індивідуальний прохід Радіон Посєвкін завершив прицільним ударом – 1:0. Надалі господарі поля віддали ініціативу «Поділлю» і практично увесь матч якісно грали у обороні. В деяких моментах «гірників» рятував Богдан Шухман, який за традицією записав на свій рахунок кілька сейвів.

«Гірник-Спорт» був близьким, аби перервати свою безвиграшну семиматчеву серію, але під кінець матчу центральний захисник «Гірника-Спорт» Принс ударом головою зрізав м’яч у свої ворота – 1:1.

Свій наступний матч «Гірник-Спорт» зіграє у неділю, 28 квітня. У Тернополі команда із Горішніх Плавнів зіграє із «Нивою».