Новини

Вітання з Новим роком від Віталія М’якініна

Виконавчий директор ФК «Гірник-Спорт» висловив свої вітання та побажання всім, хто вболіває за команду із Горішніх Плавнів!

Шановні вболівальники!

Щиро вітаю вас із Новим роком, який незважаючи на труднощі, запам’ятається нам яскравими подіями у житті клубу. Ми активно вболівали не тільки під час матчів нашої головної команди, але робили все можливе, аби ще один крок вперед у своїй кар’єрі зробили юні вихованці ДЮФК «Гірник-Спорт».

Наш клуб активно співпрацює із різними організаціями. Цього року ми приєдналися до олімпійської родини і активно співпрацюємо із відділенням Національного олімпійського комітету України у місті Горішні Плавні. Також ми вдячні за підтримку усім партнерами та друзям ФК «Гірник-Спорт» за підтримку.

Цього року заняття футболом та проведення матчів ПФЛ було можливим завдяки Збройним силам України, яким ми дякуємо за відвагу та захист нашої країни. Сподіваюсь, що наступник рік – це буде рік перемоги нашої країни. Усі разом ми докладатимемо до цього зусиль.

Бажаю, щоб новий рік був краще ніж минулий, усі радісні моменти повторювалися, а усе погане залишалось позаду. Нехай попереду чекають лише гарні новини, неймовірні успіхи, великі досягнення та щасливі години!
2023