«Гірник-Спорт-2» розділив очки із СК «Геологія-2»

«Гірник-Спорт-2» у матчі 6-го туру чемпіонату Полтавської області на виїзді у Новій Галещині зіграв унічию (1:1) із СК «Геологія-2».

Команда із Горішніх Плавнів грала без двох гравців – Артема Бессонова та Олександра Подрезана, які пропускали матч через перебір жовтих карток. Подібна втрата була у складі суперника: через перебір карток не міг допомогти СК «Геології-2» Євген Ларченко.

«Гірнику-Спорт-2» першим вдалося відкрити рахунок. На 27-й хвилині у воротах команди із Нової Галещини. Господарям поля вдалося відігратися наприкінці зустрічі. На 81-й хвилині рахунок став рівним – 1:1.

Свій наступний матч «Гірник-Спорт-2» проведе у середу, 13 жовтня, у Горішніх Плавнях. У грі 7-го туру друга команда «гірників» зустрінеться із ФК «Динамо» (Решетилівка).