Новини

Віталій Кобзар: «Хто менше помиляється, той й виграє»

Тренер "Гірника-Спорт" розповів про причини поразки та за яких обставин у гри із "Черніговом-ШВСМ" міг бути інший сценарій.

Згідно зі статистикою Wyscout, у грі 17-го туру із «Черніговом-ШВСМ» показник XG (очікувані голи) у «Гірника-Спорт» склав 1,21 проти 0,75 - у чернігівців.

Втім, поєдинок цей завершився на користь суперника нашої команди із рахунком 0:2. Перевагу «гірники» мали і по ударах: 15-ть проти 11-ти. Втім, у створ воріт більше пробивали гості, на рахунку яких три удари, а у «Гірника-Спорт» - два. У володінні м“ячем перевага на боці чернігівців — 56,3 % проти 43,2 % - у «Гірника-Спорт».

- Дуже прикро, але у грі із «Черніговом-ШВСМ» підтвердилося правило - хто більше зробив помилок, той й програв, - каже тренер ФК «Гірник-Спорт» Віталій Кобзар. - Воно так й вишло, ми помилялися більше за суперника. Так, можно згадати, що гра проходила на важкому полі, але всім було важко і нам, і суперникам. Вони свої моменти реалізували, а ми ні.

- Тим більше, що на рахунку «Гірника-Спорт» удар Богдана Гори в поперечину...

- Це така справа. Ми могли забити першими, у цьому випадку гра була би іншою.

- Можливо більше очікували від гравців, що вийшли на заміну? Активними та помітними на полі залишалися ті гравці, які грали з перших хвилин...

- Ні, не в цьому справа. В нас повноцінна команда. Усі гравці приблизно однакові. Тут не можна віддати комусь перевагу.
Чи не буде проблемою, що "Гірник-Спорт" на першому етапі набрав не так багато очок у матчах із командами нижньої частини таблиці?
- Тим футбол і цікавий, що у одній лізі можуть грати команди практично усі однакового рівня. Ми сьогодні можемо програти, а завтра - виграти. У цьому плані ніяких фокусів в футболі немає. Перша ліга - на сьогодні - це гідна ліга. Усі команди рівні, просто комусь більше щастить, комусь - менше і все.
Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"
2023