«Металург» - «Гірник-Спорт» - 2:3. Ще один крок у Кубку України

Два дублі та чотири голи до перерви, а також камбек «Гірника-Спорт». Все це було у кубковому поєдинку у Запоріжжі, який вийшов досить результативним. До перерви «Гірник-Спорт» виправив свої помилки, а у другому таймі вийшов вперед і вже не віддав ініціативу супернику. Команда з Горішніх Плавнів впевнено крокує у наступний раунд Кубка України і третій сезон поспіль вибиває із турніру саме запорізький «Металург».

«Металург» - «Гірник-Спорт» - 2:3 (2:2). Голи: Могильний, 18 (1:0), Могильний, 29 (2:0), Ямполь, 32 з пенальті (2:1), Яворський, 34 (2:2), Яворський, 51 (2:3).

«Металург»

Байда, Сидоренко (Шалфєєв, 67), Остапенко (к), Піддубний, Сокол, Страдс (Крапивний, 46), Загоруйко (Чорний, 78), Лапко (Сидоров, 67), Борисенко, Могильний (Воробей, 67), Білоцерковець.

Запасні: Котляров, Басов, Коваленко, Ковальський.

Головний тренер – Володимир Микитин.

«Гірник-Спорт»

Кліщук, Сафіханов, Кравчук (к) (Шинкаренко, 88), Цвіренко, Чуєв, Сьомка, Ямполь (Паламар, 72), Мильченко, Яворський, Кулаковський (Твердохліб, 46), Клебер (Понєдєльнік, 46).

Запасні: Клімов, Черниш, Романов, Федоров, Кожевніков.

Головний тренер – Ігор Жабченко.

Попередження: Сокол, 64, Сидоров, 85, Микитин, 87 тренер, Остапенко, 90+2 – Кравчук, 53, Сьомка, 87, Кліщук, 90.

31 серпня 2021 року. Vbet Кубок України. Третій попередній етап. Запоріжжя. "Славутич Арена". 1277 глядачів.
Арбітр - Д. Євтухов (Дніпро). Асистенти - Олексій Гавеля (м. Кривий Ріг), Денис Кєскюла (Дніпропетровська область). Четвертий арбітр - Дмитро Ільченко (Бердянськ). Спостерігач арбітражу - Сергій Возняк (Миколаїв). Делегат УАФ/Офіцер безпеки УАФ - С. Головченко (Донецька область).

На самому початку матчу «Гірник-Спорт» провів кілька непоганих атак, але дві помилки з боку команди з Горішніх Плавнів призвели до того, що «Металург» забезпечив собі комфортний відрив завдяки дублю Богдана Могильного.

«Гірнику-Спорт» миттєво вдалося виправити помилки і захопити психологічну перевагу. На 32-й хвилині м’яч влучив у руку гравця «Металурга» і Ярослав Ямполь реалізував пенальті. А через дві хвилини все той же Ямполь видав чудову передачу на Вадима Яворського, який зрівняв рахунок на 34-й хвилині.

Після перерви атаку «Гірника-Спорт» посилили Єгор Твердохліб та Андрій Понєдєльнік. Поява цих футболістів дала результатат і саме після передачі Понєдєльніка на 51-й хвилині Яворський оформив дубль – 3:2.

Через дві хвилини вже впевнену гру продемонстрував голкіпер «Гірника-Спорт» Андрій Кліщук, який потягнув потужний удар від суперника.

На 63-й хвилині Вадим Яворський міг оформити хет-трик, але Байда врятував «Металург» від четвертого голу.

«Гірник-Спорт» до кінця зустрічі контролював хід поєдинку та довів справу до перемоги. Команда Ігоря Жабченко крокує далі у кубковому турнірі та наступну гру проведе у чемпіонаті у суботу, 4 вересня. У Волочиську «Гірник-Спорт» зіграє із «Агробізнесом». Початок матчу – о 13:15.