«Гірник-Спорт-2» йде другим у таблиці!

«Гірник-Спорт-2» провів матч 5-го туру у Градизьку із «Темпом» та здобув мінімальну перемогу із рахунком - 1:0. Єдиний гол у поєдинку із «Темпом» був забитий після перерви. Його автором став Дмтро Твердохліб, який відзначився на 52-й хвилині.

Після цієї перемоги «Гірник-Спорт-2» піднявся на другу сходинку у таблиці. В активі «гірників» - 8 очок (2 перемоги, 2 нічиїх та 1 поразка, різниця м`ячів - 10:9. Також 8 очок в активі «Дружби» із Очеретуватого, яка має різницю м`ячів - 4:3. Лідером групи «Б» є «Стандарт» із Нових Санжар, у якого 13 очок після п`яти ігор.

Наступний тур чемпіонату Полтавської області з футболу відбудеться у суботу, 19 червня. Згідно календарю «Гірник-Спорт-2» пропускає цей тур, але команда Володимира Королькова та Євгенія Сливи зіграють у цей день матч 1/4 фіналу Кубка Полтавської області. Суперником «Гірника-Спорт-2» буде команда «Велика Багачка», яка йде серед лідерів групи «Б» у чемпіонаті Полтавщини.

У чемпіонаті Полтавської області з футболу «Гірник-Спорт-2» свій наступний матч зіграє вдома у понеділок, 21 червня. Суперником нашої команди буде «Дружба» із Очеретуватого.

Матчі, які залишилися провести «Гірнику-Спорт-2» у чемпіонаті Полтавської області: