Новини

Вітаємо із днем народження Андрія Баглаєнка!

Сьогодні, 16 лютого, свій день народження святкує лікар команди «Гірник-Спорт» Андрій Баглаєнко.

Андрій Олександрович вже протягом дев’яти років працює у «Гірнику-Спорт» і за цей час він є незмінним фахівцем у команді, який ретельно і надійно слідкує за здоров’ям гравців і робить усе можливе, аби гравці команди були здорові і виявляли свою силу на футбольному полі.


Вітаємо Андрія Баглаєнка із днем народження!


Бажаємо імениннику міцних сил, мудрості при прийнятті рішень, сталевого здоров’я на довгі роки! Радості і багатства в житті, щоб у родині всі були здорові! Бажаємо, щоб за вікном був мир, а в душі – спокій.

Благополуччя і сімейного затишку! Ваші очі нехай світяться щастям, наповнені любов’ю, теплом і впевненістю.


Андрій Баглаєнко після школи вступив у Харківський медичний інститут, де навчався на спеціальності «Хірургія». Таким чином, Андрій Олександрович продовжив сімейну династію лікарів. Його батько - був відомим у Полтавській області хірургом, а мати – дитячим лікарем-інфекціоністом.

Протягом більш ніж тридцятирічної кар’єри Андрій Баглаєнко працював у командах «Кремінь», аматорській збірній України, молодіжній збірній України, футбольній академії «Динамо», у командах «Хімкі» (Московська область), «Зоря» (Луганск), «Нива» (Тернопіль), «Олександрія». У молоді роки грав за збірну Полтавської області, а у команді Харківського медичного інституту був капітаном. На футбольному полі грав на позиції правого захисника.
2022