«Прикарпаття» - «Гірник-Спорт» - 1:2. Дотерпіли та увезли перемогу!

«Гірники» вперше перемогли івано-франківців і, таким чином, перервали неприємну для себе традицію у взаємовідносинах із «Прикарпаттям».

У дебюті поєдинку «Гірник-Спорт» зумів вийти вперед у рахунку після реалізованого пенальті. Він був призначений за гру рукою у своєму штрафному майданчику Романа Кузьмина. Удар з «позначки» на 6-й хвилині прицільно реалізував капітан «гірників» Юрій Батюшин – 1:0.

До перерви «Гірник-Спорт» подвоїв рахунок. Успіх «гірникам» принесла стрімка контратака у завершенні якої Єгор Твердохліб з першої спроби не реалізував свій вихід на воротаря, а у другій спробі після передач Олександра Петрусенка та Юрія Батюшина, форвард «Гірника-Спорт» ударом в один дотик вразив ворота «Прикарпаття» - 2:0.

На початку другого тайму «Прикарпаття» скоротило рахунок: на 50-й хвилині у ворота Романа Жмурка був призначений одинадцятиметровий удар. М'яч влучив у руку Олександра Петрусенка, після чого арбітр призначив пенальті, який реалізував Роман Барчук – 2:1 на користь «Гірника-Спорт».

Господарі багато часу провели у атаках, але «Гірник-Спорт» зумів відстояти перемогу. Гра була схожа на справжній бій на газоні стадіону «Рух», який був у дуже поганому стані. Крім того, кінцівка матчу, як і більша його частина була нервовою із багатою кількістю попереджень у складах обох команд. Але всі випробування цим матчем у непростих умовах наша команда пройшла гідно. "Терпіти і ще раз терпіти!", - саме так наказував своїм гарвцям Ігор Жабченко протягом другої частини матчу і футболісти "Гірника-Спорт" виконали завдання свого наставника. Кожен із гравців команди Горішніх Плавнів не жалів себе та зробив свій внесок у перемогу.

«Гірник-Спорт» на позитиві завершив 2020-й рік. Нарешті наша команда перервала серію невдач у матчах із «Прикарпаттям» і здобула першу перемогу над івано-франківцями. Сталося це у п'ятій взаємній зустрічі "Прикарпаття" та "Гірника-Спорт". Крім того, "Гірник-Спорт" зберіг за собою четверту сходинку у таблиці. Переслідувачі нашої команди «Миколаїв», «Металіст 1925» та «Волинь» також виграли свої поєдинки, але групу переслідувачів трійки призерів очолив саме «Гірник-Спорт», який завершив 2020-й рік на гідному рівні - на четвертому місці.

«Прикарпаття» - «Гірник-Спорт» - 1:2. Голи: Батюшин, 6 з пенальті (0:1), Твердохліб, 34 (0:2), Барчук, 50 з пенальті (1:2).

30 листопада 2020 року. Чемпіонат України. Перша ліга. 16 тур. Івано-Франківськ. Стадіон «Рух». + 1 градус. Без глядачів.

Арбітр – Клим Заброда (Київ). Асистенти – Андрій Приймачук (Рівне), Юрій Вашкевич (Чернігів). Четвертий арбітр – Мирослав Липко (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу УАФ – Олександр Циганков (Тернопіль).

«Прикарпаття»: 54. Новак Андрій, 9. Борисевич Роман, 44. Пархуць Віталій, 5. Мелінишин Сергій, 6. Дербах Василь (29. Кохман Андрій, 41), 11. Сад Валерій, 7. Кузьмин Роман (15. Воробчак Назарій, 40), 21. Сондей Іван, 90. Барчук Роман (19. Волошинович Ростислав, 64), 14. Цюцюра Василь (77. Дитко Роман, 86), 22. Януш Орест.

Запасні: 24. Піцан Іван, 89. Шпирка Юрій, 8. Вацеба Андрій, 34. Геник Василь, 27. Бочкур Роман, 12. Сікач Микола, 10. Хома Андрій.

Головний тренер – Мостовий Руслан.

«Гірник-Спорт»: 25. Жмурко Роман, 17. Суханов Сергій, 14. Векляк Богдан, 3. Карась Данило, 11. Герт Андрій, 6. Чепелюк Олександр, 23. Батюшин Юрій (к) (8. Корольков Володимир, 90+4), 13. Петрусенко Олександр, 24. Чередніченко Ілля (10. Мурза Артур, 74), 9. Козиренко Юрій (19. Збунь Олексій, 68), 22. Твердохліб Єгор (21. Герасимець Сергій, 88).

Запасні: 26. Клімов Георгій, 15. Черниш Денис, 16. Малишкін Ілля, 27. Гоменко Ярослав.

Головний тренер – Жабченко Ігор.

Попередження: Кузьмин (5), Барчук, (49), Воробчак (54), Сондей (67), Мелінишин (69), Борисевич, (76), Волошинович (79) – Векляк (21), Жабченко (22), Петрусенко (48), Герт (56), Чепелюк (65), Жмурко (78), Чередниченко (81).