«Гірник-Спорт» вдома мінімально переграв «Полісся»

«Гірник-Спорт» із мінімальним рахунком здолав житомирське «Поліссям» і нарешті здобув першу домашню перемогу цього сезону. Єдиний гол забив Артем Мильченко, який є уродженцем Горішніх Плавнів і свій футбольний шлях починав саме у дитячо-юнацькому футбольному клубі «гірників».

«Гірник-Спорт» - «Полісся» - 1:0. Гол: Мильченко, 70 (1:0).

«Гірник-Спорт»: 23. Кліщук, 19. Сафіханов, 4. Никитюк, 5. Кравчук (к), 3. Чуєв, 7. Сьомка, 9. Романов (16. Ямполь, 87), 8. Мильченко, 22. Твердохліб (17. Кожевніков, 90+2), 11. Понєдєльнік, 18. Сілва Лемос Бруно (10. Паламар, 57).

Запасні: 26. Клімов, 27. Федоров, 15. Черниш, 20. Посєвкін, 24. Цвіренко, 21. Коста Жуніор Клебер.

Головний тренер – Ігор Жабченко.

«Полісся»: 1. Махарадзе, 12. Акубардія, 4. Гітченко, 5. Нестеров, 17. Сахневич, 8. Огіря, 59. Козак, 7. Чайковський (78. Чередніченко, 75), 22. Грицук (к), 9. Морозко, 19. Шастал.

Запасні: 13. Яшков, 3. Швець, 99. Андрущенко, 16. Глагола, 36. Тєрєхов, 6. Бабенко, 10. Оринчак, 26. Коломоєць, 23. Тимофєєв.

Головний тренер – Юрій Калітвінцев.

Арбітр – Дмитро Бондаренко (Одеса). Асистенти – Володимир Володін (Херсон), Дмитро Козорезов (Одеса).

Попередження: Понєдєльнік, 52, Кравчук, 61, Мильченко, 63 - Акубардія, 40, Шастал, 61, Козак, 61.

Вже з перших хвилин «Полісся» дуже впевнено почувалося у Горішніх Плавнях, але у перші десять хвилин засмутити гостей мали шанси саме гравці «Гірника-Спорт». Але спочатку Бруно не дотягнувся до м’яча під прострілу вздовж воріт, а потім Сергій Романов наніс удар, який відбив Заурі Махарадзе.

Протягом першого тайму кілька разів надійно грав у воротах «Гірника-Спорт» Андрій Кліщук, який виконав кілька сейвів після небезпечних ударів від гравців «Полісся». Перед самою перервою «гірники» мали шанс повести у рахунку, але після удару зі штрафного у виконанні Романова, але Махарадзе у відчайдушному стрибку врятував гостей.

У другому таймі обидві команди активно грали у атаці. Господарям поля конструктивну у атаці додав вихід на заміну Руслана Паламара. Дуже небезпечним у «Гірника-Спорт» був удар від Еміна Сафіханов із-за меж штрафного, але трохи м’яч пролетів трохи вище поперечини. А на 70-й хвилині все вийшло с прицільністю у Артема Мильченко, який підхопив м’яч і після удару лівою ногою влучив у нижній кут воріт «Полісся» - 1:0. Це другий м’яч молодого півзахисника поточного сезону.

В одній із наступних атак гравці «Полісся» забили гол, але автор голу Дмитро Шастал перебував у офсайді, через який взяття воріт арбітри не зарахували. Надалі «Полісся» продовжило ще більш активним бути у атаці, але завадити «гірникам» оформити першу домашню перемогу у чемпіонаті житомирянам не вдалося.

«Гірник-Спорт» здобув сьому перемогу у чемпіонаті, набрав 25 очок і перемістився на шосту сходинку у турнірній таблиці. «Гірники» здобули третю поспіль перемогу і не програють вже у восьмому матчі поспіль.

Наступну гру «Гірник-Спорт» проведе у неділю, 14 листопада. У матчі 18-го туру команда з Горішніх Плавнів зіграє на виїзді із «Кривбасом». Початок гри – о 13:15.