«Гірник-Спорт» відродив інтригу, але все ж таки поступився СК «Полтава»

До перерви матчу із сусідами команді із Горішніх Плавнів вдалося відновити інтригу і отримати психологічну перевагу, втім загальний підсумок гри не на користь «Гірника-Спорт».

"Гірник-Спорт" - СК «Полтава» — 1:3

Голи: Вівдич Олександр, 11 (0:1), Еффіонг Екеміні Нсіні, 19 (1:1), Щербак Дмитро, 54 (1:2), Перебора Артем, 59 з пенальті (1:3).

«Гірник-Спорт» у дебюті матчу провів кілька атак, але СК «Полтава», зуміла оформити швидкий гол: Вівдич замкнув простріл Максима Горжуя — 0:1. Господарі зуміли швидко відігратися, коли спрацювала зв’язка голкіпера Ярослава Проценка та Ефіонга. Перший виконав навіс, а другий, находячись спиною до воріт, виконав несподіваний для голкіпера СК «Полтава» удар головою — 1:1.

Зрівнявши рахунок, «гірники» отримали психологічну перевагу, непогано почали другий тайм, але вийти вперед в рахунку їм не вдалося. Гостям знову на початку тайму вдалася результативна атака. Знову подавав Горжуй і після рикошету від Еффіонга, прицільним ударом головою полтавчан вивів вперед Дмитро Щербак — 1:2.

Через чотири хвилини СК «Полтава» знову вийшла вперед після призначення пенальті у ворота «Гірника-Спорт». У епізоді, в якому капітан «гірників» Євгеній Мороз вів верхову боротьбу із Євгеном Стрельцовим, після чого гравець СК «Полтава» опинився на газоні. У цьому динамічному епізоді, після якого здавалося гра продовжиться, арбітр зустрічі Павло Децюк із Чернігова вирішив призначити одинадцятиметровий, який реалізував Артем Перебора — 1:3.

Після цього «Гірник-Спорт» став частіше атакувати ворота СК «Полтава», гру господарів поля освіжили заміни, завдяки яким стався дебют у «Гірнику-Спорт» Данила Тузенка. В одному із епізодів ворота атакував Данило Дмитрієв, але рахунок до фінального свистка не змінився.

«Гірник-Спорт» залишився на дев’ятому місці у групі «Б» Першої ліги. Свій наступний матч «гірники» проведуть на виїзді у неділю, 17 вересня, із командою «Чернігів-ШВСМ».