«Гірник-Спорт» здобув перемогу у Бахмуті

«Гірник-Спорт» зумів позабути про невдачу з «Волинню» і впевнено провів гру із аутсайдером чемпіонату. З перших хвилин команда з Горішніх Плавнів впевнено діяла у атаці, але перший момент створив «Авангард», коли Юрій Сеницький наносив удар по воротам «гірників». Але цій ситуації свою реакцію продемонстрував Роман Жмурко, який з’явився у воротах «Гірника-Спорт» і замінив досвідченого голкіпера Антона Ситникова.

На 36-й хвилині «Гірник-Спорт» отримав шанс вийти вперед: захисник «Авангарду» Владислав Таранда у своєму штрафному майданчику порушив правила проти Олексія Збуня. Арбітр призначив одинадцятиметровий, який пробивав Юрій Батюшин. Але після його удару рахунок не змінився – голкіпер «Авангарду» - Вадим Солдатенко відбив м’яч. Рахунок не змінився, але до перерви «Гірник-Спорт» зумів відкрити рахунок після чудової комбінації на 45-й хвилині.

Активну участь у гольовій комбінації узяв правий захисник Володтимир Шопін, який віддав пас на Олексія Збуня. Той у свою чергу розіграв м’яч із Юрієм Батюшиним, а потім пішов пас на того ж Шопіна, який набрав швидкість і віддав передачу на Герасимця. Сергій спрямував м’яч до воріт, який ефектно п’ятою підправив Артур Мурза – 0:1.

Після перерви характер гри не змінився. «Гірник-Спорт» постійно був націлений на ворота суперника, хоча і «Авангард» турбував оборону "гірників". Але на 70-й хвилині «Авангард» залишився у меншості: Цибульник отримав друге попередження за те, що притримав руками Юрія Батюшина, який збирався почати атаку своєї команди.

Чисельною перевагою «Гірник-Спорт» скористався вже на 76-й хвилині. Юрій Батюшин вирішив пробити здалеку, але м’яч влучив у стійку воріт і потрапив до Іллі Чередниченко, який вийшов на заміну та сміливо діяв у ситуації перед воротами та подвоїв рахунок – 0:2.

На 79-й хвилині склади команд стали рівними після того, як другу жовту картку отримав центральний захисник «гірників» Михайло Калугін. Втім, після цього епізоду «Гірник-Спорт» не грав на утримання рахунку і знову досяг успіху у атаці. Єгор Твердохліб та Ілля Чередниченко доставили м’яча в район одинадцятиметрової позначки звідки прицільним ударом Юрій Батюшин встановив остаточний рахунок у матчі – 0:3.

Цією перемогою «Гірник-Спорт» реабілітувався за поразку минулого туру із «Волинню», крім того, команда з Горішніх Плавнів продовжила свою переможну серію у виїзних матчах у трьох поєдинках поспіль, у двох з яких зафіксовані перемоги з великими рахунками – 0:3.

Перемога над «Авангардом» стала для «Гірника-Спорт» сьомою у чемпіонаті. Стільки ж на своєму рахунку має і одеський «Чорноморець», який очолює турнірну таблицю і на одне очко випереджає команду Ігоря Жабченка, яка є лідером за втраченими очками і має на гру менше ніж у одеситів.

Свій наступний матч «Гірник-Спорт» проведе 15 листопада із житомирським «Поліссям».

Фото mfckrystal.com і пресслужби ФК "Гірник-Спорт".