«Гірник-Спорт» поділив очки із «Вікторією»

У 14-му турі, який відкрився поєдинком у Горішніх Плавнях, «Гірник-Спорт» зумів врятуватися від поразки. Після першого тайму команда Валерія Куценка програвала у рахунку - 0:2, але після перерви «гірники» двічі засмутили одного із лідерів групи «Б».

«Гірник-Спорт» - «Вікторія» - 2:2 (0:2). Голи: Курелєх Валерій, 23 (0:1), Здирко Володимир, 33 (0:2), Черткоєв Інал, 47 (1:2), Посєвкін Радіон, 57 (2:2).

У зустрічі із лідером команді із Горішніх Плавнів вдалося врятувати матч після двох пропущених голів у першому таймі. До перерви «Гірник-Спорт» демонстрував невпевнену гру та дозволив супернику двічі святкувати успіх. На 23-й хвилині після подачі Олексія Савченка з кутового ударом в один дотик рахунок відкрив Валерій Курелєх - 0:1 для господарів.

Через десять хвилин «Вікторія» подвоїла рахунок. Дмитро Ульянов зробив передачу з лівого флангу і Володимир Здирко відправив м’яч у ближній кут воріт голкіпера «гірників» Данила Веклича.

За рахунку 2:0 на користь «Вікторії» команди пішли на перерву, після якої надію «Гірнику-Спорт» подарував влучний дальній постріл Інала Черткоєва. На 47-й хвилині йому вдалося скоротити рахунок - 1:2, а через десять хвилин Радіон Посєвкін, який вийшов на заміну ще наприкінці першого тайму, скористався передачею Богдана Гори та встановив рахунок - 2:2.

«Вікторія» домінувала протягом більшої частини другого тайму, втім змінити рахунок гостям не вдалося.

«Гірник-Спорт» не тільки зумів врятуватися у цій грі, але й перервав свою безнічийну серію, яка тривала ще з минулого сезону протягом 15-х матчів.