Новини

Ямполь та Цвіренко потрапили у збірну 11-го туру!

Після перемоги над івано-франківським «Прикарпаттям» у матчі 11-го туру гравці «Гірника-Спорт» відзначені експертами та версією порталу sportarena.com.

Атакуючий півзахисник «Гірника-Спорт» Ярослав Ямполь отримав наступну характеристику у матчі із «Прикарпаттям»:

«Гірник-Спорт» три тури поспіль не міг виграти і навіть забити, тож матч в Івано-Франківську був на вищому рівні відповідальності для гостей. І тут дався взнаки поступовий набір форми у групи пізніх новачків «гірників». Відзначаємо Ямполя – кілька дуже тонких передач (на Клебера, Яворського та Понєдєльніка, який заробив пенальті), сам Ярослав пробивав по воротах Прикарпаття, а в підсумку з 11-метрового забив вирішальний, єдиний у матчі, м’яч».

Максим Цвіренко надійно грав у центрі оборони та отримав наступну оцінку своїх дій у 11-му турі:

«Прикарпаття» перемогою в Тернополі підняло планку очікувань, але «Гірник-Спорт» зумів перервати невдачі, вчетверте за останніх п’ять турів зігравши без пропуску м’ячів. За це відзначаємо вже досить гармонійну зв’язку Цвіренко – Кравчук, які досить щільно зіграли проти групи технічних гравців господарів. А Максим ще й міг забити, коли, замикаючи в стрибку кутовий, змусив вкотре попрацювати воротаря Піцана».

Усього у символічну збірну туру потрапили представники наступних клубів: по два гравці - «Гірника-Спорт», «Ужгорода», «ВПК-Агро» та «Металіста», по одному гравцю – «Альянса», «Оболоні» та «Олімпіка».
2021