«Колос» здобув перемогу у Горішніх Плавнях

На стадіоні «Гірник» у Горішніх Плавнях відбувся матч 4-го туру зимового Кубка Асоціації футболу Полтавщини, в якому «Гірник-Спорт» приймав «Колос» із Великих Сорочинців.

«Гірник-Спорт» - «Колос» (Великі Сорочинці)- 1:2

Голи: Морозов Леонід, 46 (0:1), Реутов Ігор, 51 (0:2), Тузенко Данило, 53 (1:2)

«Гірник-Спорт» відновив виступи у зимовому Кубку Асоціації футболу Полтавщини після того, як через хворобу значної групи футболістів, пропускав третій тур та гру з «Інгульцем». Частина гравців вже відновилася і взяла участь у цьому поєдинку, але як показала гра, випадок із захворюванням гравців не міг не вплинути на тренувальний процес.

Гра із «Колосом» відбулася на початку другого тренувального збору «Гірника-Спорт». У першій половині команди не забивали м’ячів, а ось після перерви на початку другої половини команди на двох забили три м’ячі. Після двох пропущених м’ячів «Гірнику-Спорт» вдалося відіграти один м’яч. Після цього «гірники» грали активно і тиснули на ворота суперника, але ще одна перерва виникла через повітряну тривогу.

Після відновлення поєдинку «Гірник-Спорт» продовжив атакувати ворота «Колоса», але забитих м’ячів у грі більше не було.

Свій наступний матч «Гірник-Спорт» зіграє у неділю, 11 лютого. У Горішніх Плавнях на стадіоні «Гірник» команда Валерія Куценка зустрінеться із «Олімпією» із Савинців. Початок зустрічі – об 13:00.