Новини

Олександр Бабак: «Гірник-Спорт» гідно протистояв лідеру»

Тренер воротарів «Гірника-Спорт» Олександр Бабак на післяматчевій прес-конференції прокоментував підсумок поєдинку 18-го туру «гірників» із «Кривбасом», який завершився унічию (0:0).

- Ми налаштовувалися на таку важку гру, готували до неї хлопців, тому, що це все ж таки лідер, - так почав свій коментар Олександр Бабак. - Перш за все треба було не поступитися у психологічному плані та виявити характер. Наші гравці всі ці якості продемонстрували, за що ми можемо їм тільки подякувати. Вони все ж таки вистояли. Знаєте, коли є невеличкий клас у майстерності, то це завжди нівелюється самовіддачею та великим бажанням футболістів. Наша команда сьогодні це продемонструвала. Вони молодці. Вважаю, що вони сьогодні гідно протистояли лідеру та вибороли позитивний для нас результат.

- Яке у «Гірника-Спорт» було завдання на матч? Можливо грати від оборони на нічию?

- Такого завдання грати від оборони не було. Футбол зараз має такий розвиток, що команди грають у залежності від суперника. Ми знали, що «Кривбас» завжди грає першим номером, були готові до цієї гри. В нас було завдання зіграти щільно у обороні і не давати супернику розвивати їхні атаки на нашій половині поля. Саме це гравці «Гірника-Спорт» продемонстрували і в них все вийшло.

- Видно було, що в першій половині гри Ваш тренерський штаб обурювався суддівством матчу. Що скажете по другому тайму? Після перерви роботта суддівської бригади Вас задовольнила?

- Я не буду коментувати суддівські моменти роботи для цього є судді, є організації, які відстежують їхню роботу. Зрозумійте, то були емоції. Футбол без емоцій - це не футбол. Тому емоції бувають позитивні, а бувають негативні. Але це емоції. Вони мали місце. Роботу арбітрів я не буду коментувати. Єдине, що можу сказати, що вони відпрацювали сьогодні на належному рівні.

- У Вас як і у «Кривбасу» також була переможна серія із трьох ігор. Чи не образливо було Вам тут її зупинити і які зараз у Вас стоять перед керівництвом цілі і задачі?

- Звісно, що це не образливо для нас те, що ми у Кривому Розі зупинили переможну серію. Грали із лідером і тут все сказано. Як можна ображатися тим, що з лідером на виїзді граємо унічию. Які в нас задачі? Зрозумійте, в нас формирується команда. Ви всі чудово знаєте, які взимку в нас були рокировки та зміни. 70 відсотків гравців команди пішли, зараз практично нова команда. Стартували цього року не дуже добре, поки усі притерлися, поки зігралися, на все це потрібен був час. В нас була задача створити боєздатний колектив, який міг би, якщо не на одному рівні грати із лідерами, то хоча б їм вставляти палиці в колеса. Ну і награвати тих гравців, які в нас є, щоб вони зростали у своєму рівні й надалі, щоб потрапляли до команд прем’єр-ліги, щоб рівень їхньої майстерності тільки збільшувавася.
2021