«Гірник-Спорт» оформив другу поспіль перемогу у літнє міжсезоння

«Гірник-Спорт» перемагає у кожному контрольному матчі під час літнього міжсезоння. Команда під керівництвом нового головного тренера Валерія Куценка із оформила другу поспіль перемогу під час контрольних матчів на тренувальних зборах.

«Гірник-Спорт» - «Зірка» - 2:1

Голи: ІНП, 31 (1:0), Громенко Владислав, 56 (2:0), Лобода Вадим, 84 з пенальті (2:1).

У домашньому поєдинку «Гірник-Спорт» переграв - із рахунком 2:1 - «Зірку» із Кропивницького, яка виступає у чемпіонаті України серед аматорів.

На 31-й хвилині у складі «гірників» відзначився гравець, що перебуває на перегляді. Наприкінці першого тайму «Зірка» забила м’яч, який не був зарахований через офсайд.

У другому таймі «Гірник-Спорт» подвоїв рахунок. На 56-й хвилині відзначився Владислав Громенко, який виступав за «гірників» минулого сезону. На 61-й хвилині у складі «Зірки» відбулося вилучення гравця через пряму червону із правом заміни порушника правил.

Наприкінці поєдинку капітан «Зірки» Вадим Лобода скоротив рахунок із пенальті. У заключній частині матчу «гірники» не реалізували свої можливості, тож гра завершилася мінімальною перемогою «Гірника-Спорт».

Під час матчу тренерський штаб «Гірника-Спорт» на чолі із Валерієм Куценком у кожному із таймів виставляв різні склади команд та переглядав потенційних новачків, у тому числі й голкіпера та легіонера.

Наступний матч «Гірник-Спорт» проведе на виїзді із «Інгульцем» у суботу, 1 липня.