Новини ДЮФК

«Гірник-Спорт-2» здобув другу перемогу у чемпіонаті Полтавщини

«Гірник-Спорт-2» у домашньому матчі із командою «УОР» (Бахмут) оформив свою другу перемогу у 5-му турі попереднього етапу чемпіонату Полтавської області. Друга команда «гірників» розгромила суперника із рахунком 3:0. У першому таймі ударом головою м’яч забив капітан «Гірника-Спорт-2» Андрій Новіков. Після перерви успіх команди Сергія Свистуна закріпив Руслан Холявко, який відзначився дублем.

Перед заключним туром попереднього етапу чемпіонату Полтавщини «Гірник-Спорт-2» має в своєму активі шість очок, різниця м’ячів 7-15. У квартеті команд групи «Г» «гірники» йдуть на третьому місці.

У неділю, 11 вересня, «Гірник-Спорт-2» зіграє на виїзді із «Дружбою» із Очеретуватого. Це буде заключна гра попереднього етапу чемпіонату Полтавської області. «Дружба» у 5-му турі вдома поступилася «Стандарту» із Нових Санжар із рахунком – 0:2. «Дружбу» та «Гірник-Спорт» розділяють три очки.