Новини

«Новий рік – єдине родинне свято»: тренер воротарів Олександр Бабак

Тренер воротарів ФК «Гірник-Спорт» Олександр Бабак з нетерпінням чекає святкування Нового року. Так склалося, що День народження та інші свята Олександр Михайлович відзначає на зборах та підготовці до ігор «гірників».

Наставник воротарів любить готувати, особливо курку з соєвим соусом та різноманітними спеціями – тому після тривалого відрядження балує кохану дружину Наталію кулінарними шедеврами. Для подружжя Бабак цей Новий рік стане особливим. Якщо раніше родина святкувала зустріч нового року вдома, а згодом їхала до батьків, то зараз після одруження доньки – додався ще один пункт святкування – дім донечки. Як жартує Олександр Бабак: «Три стадії зустрічі Нового року».

- Олександре, які страви готуєте на новорічний стіл?

- Завжди на столі пиріг з грибами, смажена курка та запечене м'ясо рулетом. У нас молодше покоління дуже любить салат «Козёл в огороде», діти в основному лише його їдять.

- Який рецепт «Козёл в огороде»?

- Так курінна грудка, перець, огірок, помідор та сухарики кукурудзою. Все це викладається оремо на красиву тарілку й перемішується.
Також можемо приготувати млинці з червоною рибою, або з грибами, або з грибами та твердим сиром. Любимо експериментувати, приготувати якусь вкусняшку.- Ви любите готувати? Може є улюблена страва, якою частуєте дружину?

- Люблю сам готувати, але готую більш простенькі страви. У більшості я працюю з куркою, більш азійський – додаю соєвий соус, гірчиця, мед. Люблю додавати спеції, але в основному без перцю, коріандр та італійські страви. Вдома буваю рідко, коли приїжджаю у відпустку. Готую по трошки, намагаюсь, щоб дружина менше заходила на кухню, тому допомагаю.

- Олександре, а Ви більше любите дарувати чи отримувати подарунки?

- Я люблю отримувати подарунки. Хоча сам процес вибору подарунків подобається. До нас приїхала племінниця й малий каже: «Тато, йди за машиною, поїдемо за подарунками».

- Який подарунок запам’ятався Вам найбільше?

- Коли ми ще зустрічалися з Наталею, вона мені подарувала светр. Знаєте, цей цукерково-букетний період, як каже молодь – «няшний» момент. Це були лихі 90-ті, був тоді клубний светр, мабуть, було написано Rangers. Це був 1996 рік. А далі робота, роз’їзди, мене майже не буває вдома. У мене всі дні народження не вдома, або на зборах або на іграх. Новий рік – єдине свято де я з родиною стабільно кожен рік.

Іванка Кутова, пресслужба ФК "Гірник-Спорт".


2021