Новини

ФК «Гірник-Спорт» дякує Ярославу Проценку за співпрацю!

Голкіпер Ярослав Проценко, який перше півріччя сезону 2023/2024 провів у «Гірнику-Спорт», продовжить кар’єру в команді української прем’єр-ліги - харківському «Металісті 1925»! Клуб із Горішніх Плавнів та харків’яни досягли принципової домовленості про перехід воротаря.

22-річний Ярослав Проценко у професіональному футболі провів 24 матчі, 15 з яких зіграв за «Гірник-Спорт» у першій половині сезону 2023/2024. Протягом виступів за «гірників» Ярослав своєю надійною грою на останньому рубежі додавав впевненості партнерам, а своїми сейвами засмучував суперників багатьох команд.

Виступами за «Гірник-Спорт» Ярослав Проценко привернув увагу фахівців та представників багатьох клубів, у тому числі й УПЛ. Восени 2023-го року у складі студентської команди «Меркурій ДТЕУ» Ярослав став срібним призером чемпіонату світу серед вищих навчальних закладів та найкращим голкіпером турніру, який відбувся у Китаї.

За підсумками першої половини сезону Ярослав Проценко увійшов до збірної півріччя Першої ліги. Спортивний портал SportArena за підсумками літа та осені включив Ярослава до онієї із трьох воротарських позицій у списку тридцяти трьох найкращих гравців чемпіонату України у Першій лізі.

Приклад Ярослава Проценка доводить, що футбольний клуб «Гірник-Спорт» надає можливості молодим гравцям виявити себе під час виступів за команду із Горішніх Плавнів та зробити подальші визначні кроки у своїй кар’єрі.

ФК «Гірник-Спорт» дякує Ярославу Проценку за співпрацю і бажає успіхів вже під час виступів у «Металісті 1925» в матчах УПЛ!
2024