Архів новин

«Гірник-Спорт» вітає усіх із новорічними святами!


2020-й рік - непростий для нашого клубу, але він подарував нам багато цікавих та позитивних емоцій завдяки той грі, яку «Гірник-Спорт» демонстрував протягом цього року. Наприкінці 2020-го колектив «Гірника-Спорт» опинився перед новим викликом, але всі ми сподіваємося на краще і віримо, що попереду усі прихильники нашого клубу ще неодноразово будуть отримувати позитивні емоції. Любіть футбол, і нехай ніякі обставини не заважають вам насолоджуватися цією чудовою грою та не залишають вас байдужими під час подій на футбольних полях нашого міста, Полтавщини, країни та світу. 

В нашому клубі продовжує функціонувати дитячо-юнацький футбольний клуб «Гірник-Спорт», вихованці різних вікових категорій протягом року завоювали чимало трофеїв та нагород. Наша головна команда відкрила нові імена, які без сумнівів ще засяють на футбольних майданчиках нашої країни. 

Бажаємо усім у 2021-му році зберігати добрий настрій та отримувати нові емоції! Нехай здійсняються бажані мрії, а рік новий стане роком надії. 

Здоров’я, щастя та радості! З Новим роком!  

Колектив футбольного клубу «Гірник-Спорт». 
2020