Новини

«Гірник-Спорт» прийматиме «Буковину»

У неділю, 23 квітня, «Гірник-Спорт» у домашньому поєдинку 3-го туру приймає лідера VBET UA ПЕРША «Вибування» - чернівецьку «Буковину». Команді із Горішніх Плавнів відступати нікуди і вона ставить собі за мету - дати бій лідеру та здобути перемогу.

Майбутні суперники знаходяться по різні частини таблиці. «Буковина» разом із командою «Чернігів-ШВСМ» мають по 14 очок, але завдяки додатковим показникам «Буковина» очолює таблицю. У складі команди з Чернівців лідером є Михайло Сергійчук, який до цього грав у «Вересі», а ще раніше виступав за «Ворсклу», з якою грав у Лізі Європи.

«Гірник-Спорт» поки що не здобув перемог у весняній частині сезону, але вже у найближчому матчі намагатиметься перервати свою 13-ти матчеву безвиграшну серію. Зараз «гірники» мають у своєму активі 4 очки і замикають таблицю VBET UA ПЕРША «Вибування».

Гра «Гірник-Спорт» - «Буковина» відбудеться на стадіоні спорткомплексу «Юність» без глядачів. Але спостерігати за подіями поєдинку та вболівати за «Гірник-Спорт» можна буде під час прямої трансляції на YouTube-каналі «Професіональна футбольна ліга». Початок матчу - о 14:00.
2023