Новини

«Гірник-Спорт-2» вдома виграв у «Кременчука»

Друга команда «гірників» провела результативну зустріч із командою ФК «Кременчук». На двох команди забили вісім м’ячів. Гості забивали перший м’яч та останній, але все ж таки перемога була на боці господарів.

«Гірник-Спорт-2» - «Кременчук» - 5:3 (3:1).
Голи: Артемьєв, 19 (0:1), Якубовський, 23 (1:1), Чернецький, 42 (2:1), Якубовський, 45 (3:1), Шептицький, 51 (4:1), Артемьєв, 52 (5:1), Ванін, 72 (5:2), Мовчан, 90 (5:3).
9 серпня. Чемпіонат Кременчуцького району ГО «АФК». Горішні Плавні. Стадіон СЗОШ № 5 ім. Л. Бугаєвської. 50 глядачів. + 27 градусів.
Арбітр – Іван Сухенко. Асистенти – Владислав Капшук, Володимир Наритник (усі - Кременчук).

«Гірник-Спорт-2»: 1. Скорик Олександр, 10. Білобровка Андрій (18. Тертишний Даміан, 46), 4. Урода Георгій (6. Яковенко Павло, 46), 16. Твердохліб Дмитро, 15. Шептицький Максим, 14. Катламей Артем (19. Буланша Ігор, 50), 2. Бессонов Артем, 11. Латинцев Антон (5. Макаренко Микита, 22), 8. Ванін Максим (7. Хатьонка Артур, 82), 9. Якубовський Павло (17. Вороп Микола, 83), 10. Чернецький Данило (3. Лисенко Віталій, 69).
Тренери – Володимир Корольков, Євгеній Слива, Сергій Свістун.

«Кременчук» (стартовий): 1. Іванов Олександр, 5. Шаповал Євгеній, 2. Теклик Олександр, 6. Селін Ярослав, 99. Шаповал Олександр, 23. Калюжний Микола, 27. Пойда Олександр, 10. Мовчан Дмитро, 21. Артемьєв Олександр, 7. Куць Артем, 20. Локтіонов Роман. Запасні: 18. Золотаренко Павло, 9. Ляшенко Данило, 8. Цапко Вадим.

Гості активно почали зустріч і першими почали створювати моменти. Один з них було реалізовано на 19-й хвилині, коли зі штрафного м’яч у ворота «Гірника-Спорт-2» відправив Олександр Артемьєв. Через три хвилини господарі зробили ранню заміну, а ще через хвилину відкрили рахунок. Георгій Урода зробив довгу передачу на Павла Якубовського, який зрівняв рахунок – 1:1.

Перед перервою господарі відправили супернику два голи у роздягальню. Спочатку після передачі Максима Шептицького у штрафному майданчику із суперниками розібрався Данило Чернецький, який вивів «Гірник-Спорт-2» вперед – 2:1. А потім Максим Ванін активно пресингу вав суперника, відібрав у нього м’яч, потім Чернецький і відкинув м’яч на Якубовського, який прицільно влучив у ворота – 3:1.

На початку другого тайму господарі відзначилися ще раз. На 51-й хвилині Павло Якубовський віддав передачу на Максима Шептицького, який ударом в один дотик зробив рахунок – 4:1. Через хвилину гості провели комбінацію за участі лідера і капітана команди Романа Локтіонова, а завершив цю атаку знову Олександр Артемьєв, який скоротив рахунок до 4:2.

Результативною у «Гірника-Спорт-2» виявилася атака на 72-й хвилині. Павло Яковенко віддав передачу Максиму Ваніну, який відправив м’яч у ворота повз голкіпера – 5:2.
Останній результативний удар був за гостями. Вже на 90-й хвилині дальній постріл у дев’ятку із-за меж штрафної з льоту вдався           Дмитру Мовчан. Цей гол став для гостей лише прикрасою цього поєдинку, а ось перемогу оформили гравці «Гірника-Спорт-2» із рахунком – 5:3.

«Гірник-Спорт-2» здобув четверту перемогу у п’ятьох іграх турніру і йде на другому місці. «Кременчук» записав до свого активу другу поразку у чотирьох матчах та продовжує тримати за собою четвертий рядок у таблиці.

Наступний свій матч «Гірник-Спорт-2» проведе у суботу, 14 серпня, у чемпіонаті Полтавської області. Команда з Горішніх Плавнів проведе гру 16-го туру на виїзді із «Дружбою» із Очеретуватого.