Архів новин

Гравці "Гірника-Спорт" у номінаціях у 28-го туру


Впевнена перемога "Гірника-Спорт" над "Авангардом" не залишилася поза увагою експертів, які уважно слідкують за перебігом подій у чемпіонаті України Першої ліги. Спортивний портал Sport Arena виділив гру одразу трьох гравців "Гірника-Спорт" у матчі із "Авангардом".


Олексія Збуня було названо "Джокером туру". Ось як пояснили такий вибір експерти Sport Arena:

"Збунь практично завжди грає в стартовому складі, але в матчі проти краматорців тренерський штаб приберіг його для посилення по ходу гри. Ця задумка спрацювала: Збунь замінив Чередниченко на 75-й хвилині, активізував гру зао рахунок швидкості і свіжості, а "Авангарду", який позбавив господарів хвилювань в останні хвилини поєдинку.

Статистика Sport Arena Олексія Збуня: 21 матч в чемпіонаті, 1471 хвилина, 3 голи.

Традиційно експерти назвали і збірну 28-го туру, до якої потрапили і два гравці "Гірника-Спорт" – Юрій Батюшин та Віктор Хомченко. Кожному з гравців була надана наступна характеристика.

ЮРІЙ БАТЮШИН – ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПІВЗАХИСНИК:


"Півзахист Авангарду - це справжнє випробування для будь-якого суперника, але Батюшін вдало маневрував крізь потрійний редут краматорської команди, вільно почуваючись в середині поля. Він міг відкривати рахунок вже в дебюті, але більше відзначився, коли віддавав паси. Саме Юрій тонко відчув ігрову ситуацію, закинувши «посилочку» на Хомченко в моменті з першим голом. Він вдало підіграв Лозовому, запустивши його в штрафну через лівий край, що дало початок другої результативною комбінації", - пишуть експерти.

ВІКТОР ХОМЧЕНКО – НАПАДНИК:


"Форма, яку набрав Хомченко влітку, нагадує, чому його за часів виступів за "Волинь" і "Карпати" називали особливо перспективним форвардом. Він міг забивати ще і раніше, але то точність підводила, то воротар виручав "Авангард". Зате коли на 43-й хвилині Батюшін закинув йому м'яч в штрафну, Віктор виявив чудеса маневреності, вдало розвернувшись і красиво виконаним ударом забив в ворота краматорців. Міг забивати Хомченко і в другому таймі - і хоча результативність форварда в цьому матчі не збільшилася, він виконав своє завдання, навантажуючи суперників роботою і таким чином стримуючи їх від можливості організувати атаки", - заначили експерти.

ЗБІРНА 28-ГО ТУРУ ЗА ВЕРСІЄЮ SPORT ARENA

ВОРОТАР: Даніїл ВАРАКУТА ("Чорноморець")

ЗАХИСНИКИ: правий - Юрій КОПИНА ("Рух"), центральний – Євгеній СУХИНА ("Металург"), Едуард САРАПІЙ ("Металург"), лівий – Олександр МАРТИНЮК ("Волинь").

ПІВЗАХИСНИКИ: центральний – ЮРІЙ БАТЮШИН ("ГІРНИК-СПОРТ"), центральний – Антон САВІН ("Металіст 1925"), атакуючий – Єгор ШАЛФЄЄВ ("Металург"), лівий – Ростислав ВОЛОШИНОВИЧ ("Волинь").

НАПАДНИК: Оскар МКОМОЛА ("Інгулець"), Віктор ХОМЧЕНКО ("ГІРНИК-СПОРТ").

До збірної туру потрапили представники "Металургу" - три гравці, "Гірника-Спорт" та "Волині" - по двоє, "Чорноморця", "Руху", "Металіста 1925" та "Інгульця" - по одному.
2020