![](https://static.tildacdn.com/tild3530-3236-4366-b735-666332376563/Maska_2_1.jpg)
Команда Ігоря Жабченка готується дати бій супернику і прагне узяти впевнений реванш. Допомогти у цьому «гірникам» зможуть їхні вболівальники, але за умов дотримання усіх карантинних обмежень: необхідно узяти із собою маску та дезінфікуючи засоби, а також зберігати соціальну дистанцію. До речі, на минулому матчі у вболівальників була можливість придбати маску із емблемою «Гірника-Спорт». Цього разу усі охочі прихильники футболу також зможуть придбати цей захисний гігієничний засіб.
Вболіваємо за «Гірник-Спорт», дотримуємося карантинних норм та піклуємося про своє здоров’я!