Новини
2024-07-20 15:22

«Гірник-Спорт» завершив збори перемогою над «Ворсклою-2»

Команда з Горішніх Плавнів у своєму п’ятому контрольному матчі переграла гостей із Полтави і у гарному настрої завершила підготовку до нового сезону.

«Гірник-Спорт» - «Ворскла-2» - 3:1

Голи: Шептіцький Максим, 15 (1:0), Романець Едуард, 29 з пенальті (1:1), Нижник Артем, 39 (2:1), Посєвкін Радіон, 86 з пенальті, (3:1).

Після перших десяти хвилин матчу команди розпочали створювати гольові моменти. На удар гостей, яких тренує перша жінка-тренерка чоловічої команди Ія Андрущак, із-за меж штрафного майданчика, «Гірник-Спорт» відповів першим небезпечним моментом. Він перетворився на гол. Участь в ньому взяли крайні захисники господарів. Денис Черниш з правого флангу сміливо увійшов у штрафний майданчик молодих ворсклян і виконав передачу вздовж воріт, яку замкнув лівий захисник Максим Шептіцький. Після його удару м’яч влучив у захисника «Ворскли-2» і потім влетів у ворота суперника – 1:0.

Гості продовжили грати активно і зрівняли рахунок з пенальті. Голкіпер Павло Лазаренко, який перебуває на перегляді у «Гірника-Спорт» невдало зіграв на виході і намагався виправити свою помилку і намагався грати руками у м’яч біля якого був гравець «Ворскли-2», який рухнув на газон. Арбітр матчу вирішив, що було порушення правил і призначив одинадцятиметровий, який реалізував Едуард Романець – 1:1.

Здавалося, що у цей день знову буде нічия, втім гравці «Гірника-Спорт» зробили все від себе можливе, аби здобути першу перемогу під час зборів. До перерви Артем Нижник вдало зіграв на підборі і ударом лівої ноги в один дотик знову вивів «гірників» вперед – 2:1.

Після перерви усі питання щодо результату матчу зняв Радіон Посєвкін, який з пенальті встановив остаточний рахунок матчу – 3:1.

Цим матчем команда Валерія Куценка завершила збори. Тепер гравці та тренери «Гірника-Спорт» зберуться у понеділок, 22 липня і в режимі одного тренування на день розпочнуть підготовку до офіційного старту нового сезону.