Сьогодні свій день народження святкує тренер дитячо-юнацького футбольного клубу «Гірник-Спорт» Роман Прутян, якому виповнилося 24 роки.
Зараз Роман Прутян працює із вихованцями ДЮФК «Гірник-Спорт» вікової категорії U-14, у якій зібрані гравці 2008 року народження, а також у дуеті із Віталієм Явтушенком допомагає у вихованні юних гравців 2011 року народження.
Вітаємо Романа Прутяна із днем народження та бажаємо імениннику міцного здоров’я, миру, удачі та благополуччя! Бажаємо, щоб близькі та друзі завжди були поряд та підтримували у всьому. Нехай здійснюються усі мрії, а життя буде довгим і повним барвистих моментів, що запам'ятовуються!