Новини

Спочивайте із миром, Юрію Павловичу

Футбольний клуб «Гірник-Спорт» в глибокій жалобі з приводу непоправної втрати: на 71-му році життя перестало битися серце колишнього водія клубного автобусу Юрія Павловича Опирайла. Він вірою і правдою служив «Гірнику-Спорт», саме під час його перебування за кермом клубний автобус мчав команду «гірників» до найгучніших перемог в історії «Гірника-Спорт».

Юрій Опирайло усім серцем любив футбол, та після того, як вже пішов на пенсію, все одно долав шлях із Кременчука і не пропускав жодного домашнього матчу «Гірника-Спорт» та постійно приїжджав на стадіон спорткомплексу «Юність» і займав своє постійне місце на стадіоні – неподалік лави запасних біля виходу гравців на полі. А нещодавно – наприкінці жовтня – ми вітали Юрія Опирайла із 70-річчям.

До останніх днів свого життя Юрій Павлович підтримував зв’язок із клубом та товаришував із усіма працівниками, тренерами та із більшістю гравців «Гірника-Спорт». Палича, як його називали усі друзі та знайомі, всі любили за його щирість, доброзичливість та порядність.

Юрій Павлович Опирайло – відома людина у футбольному суспільстві Полтавщини та за її межами. Він багато років працював у дитячій команді, тренував дітей, тож розбирався в усіх тонкощах футболу та завжди аналізував гру команд «Гірника-Спорт» різних поколінь.

Юрій Павлович багато розповідав про своє футбольне життя, як працював у футболі з дітьми та насолоджувався тим часом, коли спостерігав розвиток футбольних талантів Полтавщини та радів, що багато футболістів його рідного краю зуміли виявити себе та розкритися у провідних клубах країни.

На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати, важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце, проте світлі спогади про Юрія Павловича Опирайла, яка чесно і гідно прожила своє життя, завжди будуть сильнішими за смерть.

Людина живе доти, поки її пам’ятають. Світлий, добрий спомин про Юрія Павловича та його внесок у розвиток клубу завжди житиме в серцях рідних, усіх, хто його знав, любив і поважав.

Вічна пам’ять та Царство Небесне!

2021