Новини

КУБОК АФП. Рівною вийшла лише друга половина. «Гірник-Спорт» поступився «Кременю»

«Гірник-Спорт» провів другий матч на турнірі Кубок Асоціації футболу Полтавщини. У грі із «Кременем» в актив команді із Горішніх Плавнів можна занести в актив другу половину, в якій команди обмінялися забитими м’ячами.

«Кремінь» - «Гірник-Спорт» - 5:1. Голи: Трофимюк Мирослав, 20 (1:0), Галоян Сімон, 23 (2:0), Паламарчук Іван, 25 (3:0), Аркуша Данило, 36 (4:0), Куць Іван, 64 (5:0), Тузенко Данило, 83 (5:1).

Єдиний гол був створений зусиллями захисника Дениса Черниша. Він пройшов суперників на правому фланзі, після чого віддав передачу на Данило Тузенка, який прицільно влучив у ворота «Кременя». Це був заключний гол матчу. До цього «Кремінь» досяг впевненої переваги у рахунку.

До речі, саме Данило Тузенко забивав «Кременю» у попередній грі другого кола групи Б, коли зрівняв рахунок по ходу гри. Втім, тоді також виграв «Кремінь» (4:1).

До перерви «гірники» дозволили «Кременю» протягом п’яти хвилин забезпечити собі комфортну перевагу у три м’ячі. Невпевнена гра «гірників» під час оборони у своєму штрафному майданчику дозволила відірватися у рахунку. У першому таймі суперник ще раз засмутив «Гірник-Спорт». У другому таймі вийшла більш рівна гра, в якій «Кремінь» відзначився забитим м’ячем лише одного разу.