«Гірник-Спорт» вийшов у 1/16 фіналу Кубка України

«Металург» (Запоріжжя) - «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – 1:4 (0:1). Голи: Збунь, 10 (0:1), Батюшин, 56 (0:2), Твердохліб Є., 79 (0:3), Олійник, 85 (1:3), Герасимець, 90 (1:4).

«Металург»: Котляров, Білоусов, Сарапій, Бобров, Сидоренко (Воробей 46), Загоруйко (Крапивний 56), Шалфєєв, Олійник, Могильний, Сачко (Чалих 81), Сидоров (Лапко 65).

«Гірник-Спорт»: Жмурко, Малишкін (Шопін 46), Чепелюк, Карась, Герт, Мурза, Збунь (Герасимець 72), Петрусенко, Батюшин (Черниш 83), Гоменко (Твердохліб 72), Чередниченко (Семенів 60).

Попередження: Білоусов (76)

«Гірнику-Спорт» вдалося швидко відкрити рахунок. Швидкий гол на 10-й хвилині забив Олексій Збунь – 1:0. Цей рахунок зберігся після першої половини гри. У другому таймі Юрій Батюшин оформив гол-красень, коли влучив у дев’ятку воріт «Металурга» зі штрафного на 56-й хвилині – 2:0. Потім Ігор Жабченко зробив подвійну заміну. Обидва гравці, які з’явилися на полі зуміли відзначитися у матчі. Спочатку Єгор Твердохліб на 79-й хвилині збільшив перевагу «Гірника-Спорт» - 3:0. А після того, як «Металургу» вдалося скоротити рахунок (гол у господарів на рахунку Дмитра Олійника на 85-й хвилині), на 90-й хвилині Сергій Герасимець забив ще один гол-красень чудовим ударом у верхній дальній від голкіпера кут – 4:1.

«Гірник-Спорт» впевнено вийшов до наступного етапу турніру. Свого суперника по 1/16 фіналу Кубка України команда Ігоря Жабченка дізнається у п’ятницю, 18 вересня. Жеребкування відбудеться о 12:00. У цій стадії турніру візьмуть участь 11 клубів української Прем’єр-ліги та 11 переможців другого попереднього етапу. Базовий день матчів раунду - 30 вересня.

У другому попередньому етапі далі по турніру крокують: «Вікторія» (Миколаївка), «Кривбас» (Кривий Ріг), «Нива» (Вінниця), «Миколаїв» (Миколаїв), «Агробізнес» (Волочиськ), «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), «Верес» (Рівне), «Полісся» (Житомир), «ВПК-Агро» (Магдалинівка), «Епіцентр» (Дунаївці), «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні).

Команди УПЛ, які починають боротьбу в 1/16 фіналу: «Ворскла» (Полтава), «Олександрія» (Олександрія), «Десна» (Чернігів), «Дніпро-1» (Дніпро), «Минай» (Минай), «Рух» (Львів), «Інгулець» (Петрово), «Маріуполь» (Маріуполь), «Олімпік» (Донецьк), «Львів» (Львів), «Колос» (Ковалівка).