Новини ДЮФК

Дві перемоги над «Ареною»!

Їх здобули юнаки дитячо-юнацького футбольного клубу «Гірник-Спорт». У першості України вони здолали однолітків із харківського клубу «Арена». Цими успіхами обидві наші команди покращили турнірне становище.

Два матчі із забитими м’ячами та переможним для господарів рахунком в обох зустрічах відбулися на стадіоні «Гірник». Це були поєдинки сьомого туру дитячо-юнацької футбольної ліги України. У віковій категорії U-17 «Гірник-Спорт» і «Арена» розташувалися унизу турнірної таблиці і були сусідами. Тож господарі поля активніше грали протягом усього матчу і першими відкрили рахунок ще до перерви Автором голу став Денис Радько – 1:0.

Після перерви м’яч у воротах «Арени» побував ще двічі.Спочатку Артем Бессонов завдяки індивідуальним зусиллям подвоїв рахунок, а третій гол у ворота суперників відправив Максим Ванін, який з’явився на полі у другому таймі. Гостям вдалося відіграти лише один гол. 3:1 і юнаки із «Гірника-Спорт» (U-17)першу перемогу у сезоні і перемістилися на три рядки вище у таблиці і зараз йдуть шостими.

У другому матчі, де зустрілися команди вікової категорії U-15, у «Гірника-Спорт» був непростий суперник – лідер таблиці, який виграв усі свої попередні шість матчів. «Арена» одразу намагалася здобути перемогу і цього разу, але не реалізувала свої моменти. А потім голи забивав лише «Гірник-Спорт». Рахунок ефектним голом відкрив Михайло Шептицький. Потім він же оформив дубль і на перерву команди пішли за рахунку – 2:0.

У другому таймі м’яч знову опинився у сітці воріт гостей. Павло Носенко пробив у ближній кут воріт і голкіпер «Арени» не зумів зупинити м’яча – 3:0. Потім рахунок міг стати ще більшим. Ось тут Михайло Шепитицький міг оформити третій свій гол у грі, але м’яч потрапив у поперечину. І надалі атакував лише Гірник-Спорт, але рахунок більше не змінювався. У підсумку перемога команди з Горішніх Плавнів над лідером із рахунком – 3:0.

Завдяки перемозі «Гірник-Спорт» (U-15) ділить третій рядок у таблиці із харківським «Динамо».