Новини

«Гірник-Спорт» у трійці найкращих та у статистиці Wyscout

До матчу 4-го туру із «Кременем» «Гірник-Спорт» підходить у непоганому настрої, адже в останніх чотирьох матчах команда здобула перемоги. – дві у Кубку України та дві у чемпіонаті. У групі «Б» «гірники» посідають третю сходинку, незважаючи на те, що команда є однією із наймолодших у лізі. Втім, поки що молодь «Гірника-Спорт» намагається виконувати усі вказівки тренерського штабу команди на чолі із Валерієм Куценком, якому допомагає Віктор Кобзар.

Останні два матчі «Гірника-Спорт» доводять, що перевага у володінні м’ячем та за ударами не є гарантією успіху. У грі із «Металургом» перевага у володінні м’ячем була за суперниками «гірників» - 59,6 % проти 40,4 %. Запоріжці втричі більше «Гірника-Спорт» били по воротах – 15 проти 5, але у цьому матчі влучним був лише один удар у виконанні Данила Дмитрієва.

За даними Wyscout, у 3-му турі «Гірник-Спорт» має другий показний у групі «Б» за відборами та підборами (78), більше лише у майбутнього суперника нашої команди у четвертому турі - «Кременя» (85).

Також «Гірник-Спорт» на другому місці за передачами у розріз (7/1, 14%). Вище лише «Інгулець» (8/3, 38%), за порушеннями суперника (20).

Лідером «Гірник-Спорт» є за єдиноборствами за нейтральний м’яч (61/30, 49%), перехопленнями (48) та за заблокованими ударами (3)

У десятці гравців за єдиноборствами Микита Жуков – 2-е місце (27/11, 41%) та Еффіонг (21/15, 71 %). Цікаво, що лідерство Еффіонг тримає за порушеннями суперника - 8 порушень, а Микита Жуков тут на другому місці (4 порушення). Цей футболіст має третій показник за верховими єдиноборствами (11/4, 36%).

Радіон Посєвікін має дві ключові передачі і ділить за цим показником місця з 5-го по 10-те. Шоста позиція у Радіона за єдиноборствами у обороні (9/5, 56%).

Максим Шептіцький має 9-й показник за навісами (4).

Цікаво, що голкіпер «Гірника-Спорт» Ярослав Проценко у десятці гравців за передачами із просуванням – 6-та позиція (14/11, 79%).

Герой матчу із «Металургом» та автор єдиного голу у цій зустрічі Данило Дмитрієв у топ-десятці за обведеннями(6/5) – 6-е місце. На одне обведення більше у чотирьох гравців інших клубів .

Серед найкращих за перехопленнями Євгеній Мороз та Максим Шептіцький - по 7 перехоплень.І Іллі Юрченко – 6. Крім того, Євгеній Мороз має шостий показник за відборами та підборами – 13, а також він лідер за заблокованими ударами – 2 удари. У Радіона Посєвікіна – один заблокований удар та лідерство серед розіграних штрафних - 5.У Максима Шептіцького – один.

По 14 разів за матч виконували аути Денис Черниш та Максим Шептіцький.
2023