Ветерани «Гірника-Спорт» - срібні призери благодійного турніру!

Яскравим фіналом та зібраною сумою для потреб ЗСУ завершився турнір з міні-футболу, який провели у Новій Галещині Козельщинського району. Змагання проводилося за підтримки компанії Ferrexpo та науково-виробничої компанії «Геологія».

Турнір складався із двох етапів. На першому з них команди виявляли кращих у груповому турнірі, а потім у фінальних іграх визначили володарів місць. Право зіграти у матчі за перше місце здобула команда ветеранів «Гірника-Спорт», у складі якої були, як ветерани «гірників» Юрій Цапій, Олександр Поправко, Юрій Комягін, Володимир Звір, Василь Ночовний, Олексій Пірожков так і представники футбольних команд підрозділів компанії Ferrexpo - Олександр Лапочкін, Артем Млинець, Олександр Чернушенко, Володимир Звір, Олександр Кисіль, Роман Солошенко, Максим Ткачук, а також гравці інших міст, які зараз є вимушеними переселенцями і перебувають у Горішніх Плавнях.

Ще одна команда, яка стала фіналістом турніру була команда господарів поля - СК «Геологія-2».

«Гірник-Спорт» активно почав поєдинок, але до перерви у гостей із Горішніх Плавнів м’яч не йшов у ворота. А ось гравці команди СК «Геологія-2» вдало реалізовували один за одним свої моменти. Перша половина завершилася на користь господарів поля із рахунком - 4:0.

У другому таймі глядачі побачили ще більше забитих м’ячів. Вдалося засмутити суперника і ветеранам «Гірника-Спорт», які забили у ворота СК «Геології-2» три м’ячі. Два з них на рахунку Андрія Новікова — один з гри, а інший з пенальті, ще один гол зі штрафного забив ветеран “Гірника-Спорт” Юрій Цапій.

Команда з Горішніх Плавнів докладала максимум зусиль, аби відновити інтригу, але СК «Геології-2» також вдалося забити три м’ячі після перерви. У її складі по три м’ячі забили Андрій Шибаков та Євген Ларченко, ще один м’яч на рахунку Максима Остапця.
Цікаво, що другий тайм завершився унічию - 3:3, але за рахунок переваги у першій половині, переможцем фіналу стала команда СК «Геологія-2», яка виграла вирішальний поєдинок - 7:3.

Перед церемонією нагородження на поле винесли благодійну скриньку, куди вболівальники протягом турніру робили свої внески на потреби Збройних сил України. Але перед іі відкриттям відбулася церемонія нагородження команд. Вітання отримала і команда «Гірник-Спорт». Приз за друге місце отримав її капітан Володимир Звір. Головний трофей був вручений капітану команди СК «Геологія-2» Євгену Ларченку.

Наприкінці урочистої церемонії організатори турніру - Олексій Матвієць та Андрій Усов - відкрили благодійну скриньку і підрахували зроблені внески. Під час фінальних ігор було зібрано більше десяти тисяч гривень. Цю суму передали селищному голові Світлані Самсоновій. Вона подякувала усім, хто прийняв участь у зборі коштів для ЗСУ та розповіла, що громада Нової Галещини постійно допомагає воїнам усім необхідним.

Подібні благодійні турніри зараз відбуваються у багатьох містах України, де є можливість грати у футбол. У Новій Галещині також довели, що бажають проводити змагання та допомогати Збройним силам України аби наблизити перемогу над ворогом.