Сергій Пятін став чемпіоном України у складі команди «Гарант»!

Тренер ДЮФК «Гірник-Спорт» Сергій Пятін довів, що може бути прикладом для своїх вихованців не тільки як тренера, але й як гравець, який виходить на майданчик та разом зі своєю командою здобуває титули.

Сергій Пятін у складі команди «Гарант», яка представляє Кременчуцький район, став чемпіоном України у віковій категорії «50+», яке проводило всеукраїнськефізкультурно-спортивне товариство «Колос». Турнір відбувся у місті Ворохта Івано-Франківської області і проводився на підтримку ЗСУ.
У чемпіонаті брали участь команди Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької, Одеської та Полтавської областей.

Команда «Гарант» у своїй підгрупі у важкій боротьбі перемогла команди Львівської (3:2) та Чернівецької (3:1) областей. У півфіналі «Гарант» переміг команду Одеської області - 3:0, а у фіналі команда із Кременчуцького району перемогла господарів турніру із Івано-Франківської області - 5:1.

Команда «Гарант» існує більше 10-ти років і об`єднує ветеранів футболу Кременчуцького району. Вона існує завдяки підтримці президента команди Анатолія Веселовського, який є приватним нотаріусом. Гравці «Гаранта» мають можливість відвідувати змагання всеукраїнського рівня у різних вікових категоріях.

Окрему подяку Володимир Кульчак висловив гравцям команди «Гарант», які зголосилися у цей важкий час поїхати на турнір.

Крім Сергія Пятіна у складі команди «Гарант» чемпіонське звання здобували - Юрій Чумак, який у минулому був професіональним футболістом та тренером (у свій час він очолював «Гірник-Спорт»), Анатолій Матяш, Сергій Лупинос, Василь Юришинець, Володимир Кульчак (усі вони представляли м. Кременчук), а також Віктор Хльобас із Лохвиці. Цікаво, що Юрія Чумака визнали кращим воротарем турніру, а Сергій Лупинос став кращим бомбардиром.