![](https://static.tildacdn.com/tild6535-6337-4134-b936-343732613137/121161288_2053802584.jpg)
Через дякий час Віталій Явтушенко обрав професію тренера з фітнесу, потім прийшов до ДЮФК «Гірник-Спорт», де й виховує юних футболістів у ДЮФК «Гірник-Спорт», з якими йде до своїх цілей і завдань, і з якими штурмує висоти на різних турнірах та працює на тренуванні, аби його вихованці опанувати усі секрети футболу та виросли якісними та висококласними гравцями.
Шановний Віталію Михайловичу, щиро вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, наполегливості та сталевого характеру, загартованості і впевненості, поваги і життєвого щастя. Будьте завжди повні сил та ентузіазму, гарного настрою і оптимізму. Бажаю багато перемог і великої удачі.