«Гірник-Спорт» зустрівся у дербі із сусідами

Команда із Горішніх Плавнів у своєму другому контрольному матчі мінімально поступилася «Кременю».

«Гірник-Спорт» - «Кремінь» - 1:2. Голи: Куць, 3 з пенальті (0:1), Рокотянський, 40 (0:2), Річмонд, 48 (1:2).

У першому таймі гості активно атакували і створили більше гольових моментів. З перших хвилин у складі «Гірника-Спорт» на полі діяли одразу кілька потенційних новачків, але гра у атаці не вдавалася.

Щодо гостей, то вони у дебюті зустрічі гості реалізували пенальті. На третій хвилині рахунок відкрив Іван Куць. Наприкінці першого тайму рахунок подвоїв Станіслав Рокотянський. Після перерви характер гри змінився і вже «Гірник-Спорт» мав перевагу у гольових моментах, але реалізувати вдалося лише перший з них на початку другого тайму. Олександр Подрезан виконав сольний прохід і віддав передачу на Річмонда, який й спрямував м’яч у сітку воріт. Для цього нігерійського легіонера це вже другий поспіль забитий м’яч.