«Гірник-Спорт» виграв другий поспіль контрольний матч

Матчем із «Краматорськом» команда із Горішніх Плавнів почала серію контрольних поєдинків на другому тренувальному зборі. Напередодні цієї гри гості у Полтаві провели матч із клубом прем’єр-ліги - ковалівським «Колосом», у якому поступилися із рахунком - 0:1.

Гру на стадіоні спорткомплексу «Юність» - «Гірник-Спорт» почав досить активно та відкрив рахунок вже на четвертій хвилині. Успіх принесла атака правим флангом. Після передачі Єгора Твердохліба її результативним ударом в один дотик завершив форвард, який перебуває на перегляді у «Гірнику-Спорт».

Господарі продовжили активну гру і на 12-й хвилині після передачі новачка «гірників» Андрія Понєдєльніка рахунок подвоївся. Результативна атака була схожа на ту, під час якої рахунок було відкрито. Знову активні дії були на правому фланзі, і знову фланговий простріл вдалося завершити ударом в один дотик.

Автор голу був все той же — форвард, що відкрив рахунок, а його прізвище дізнаємося у разі підписання з ним контракту з боку «Гірника-Спорт». 2:0 - цей рахунок протримався до кінця матчу. Після перерви небезпечних моментів з боку обох команд майже не було, тож «Гірник-Спорт» оформив другу поспіль перемогу у контрольних матчах на зборах.

Невдовзі «Краматорськ» знову приїде до Горішніх Плавнів, аби зіграти тут вже офіційну гру першого туру нового чемпіонату. Він стартує 25 липня. До цього часу обидві команди продовжать проводити контрольні поєдинки та готуватися до офіційного старту нового сезону. Півзахисник «гірників» Артем Сьомка розповів про підготовку оновленого «Гірника-Спорт».

Свій наступний матч «Гірник-Спорт» знову проведе вдома. У середу, 14 липня, на стадіоні спорткомплексу «Юність» команда Ігоря Жабченка зіграє із клубом Української прем’єр-ліги – «Олександрією». Початок - о 18:00.