Новини

Мотиваційна екскурсія футболістів «Гірника-Спорт» на Полтавський ГЗК

Поточний тиждень «Гірник-Спорт» почав із екскурсії на Полтавський гірничозбагачувальний комбінат, який входить до компанії Ferrexpo і є головним партнером клубу. Це підприємство є найбільшим українським експортером залізорудних котунів до Європи.
Спочатку гравці та тренери отримали каски та спецодяг, потім директор музею історії Полтавського ГЗК Микола Стахів розповів чимало цікавих історичних фактів про комбінат та залізничну руду, а також нагадав, як користатися компасом та продемонстрував властивості залізної руди, пояснив особливості магнітної аномалії території, де видобувають залізну руду на Полтавщині.
Побачили кар’єр Полтавського ГЗК та відвідали Цех виробництва окатків компанії Ferrexpo , де мали можливість ознайомитися із особливостями технології виробництва котунів.
Гравці та тренери «Гірника-Спорт» були вражені масштабами виробництва, на власні очі побачили, якою нелегкою є праця у гірничодобувної промисловості. Саме у ній працює основна частина вболівальників «Гірника-Спорт» у Горішніх Плавнях.
Більшість гравців молодої команди «гірників» вперше побували на подібній екскурсії і взагалі побачили подібні технології.
Футболісти «Гірника-Спорт» зізналися, що ця екскурсія обов’язково додасть їм мотивації у наступній домашній грі «гірників» із «Діназом», яка відбудеться у суботу, 13 травня. Після поїздки на Полтавський ГЗК футболісти сповнені бажанням додати позитивних емоцій усім працівникам компанії Ferrеxpо.
2023