Новини

Проценко та Мороз у збірній 2-го туру!

Два гравці «Гірника-Спорт» - потрапили до збірної туру, яку традиційно визначають експерти.

Голкіпер Ярослав Проценко та капітан «гірників» - центральний захисник Євгеній Мороз потрапили до символічної збірної 2-го туру Першої ліги. Її традиційно визначають експерти порталу SportArena. Це провідне електронне видання одразу після матчу відзначило гру воротаря «гірників» Ярослава Проценка, віддавши йому номінацію «Герой матчу». Трохи пізніше голкіпер «Гірника-Спорт» зайняв воротарську позицію у символічній збірній другого туру із наступною характеристикою:
«Слідом за мінімальною перемогою в кубку над СК Полтава Гірник-Спорт відкрив лік своїм успіхам і в чемпіонаті. Проте мінімальна перемога над ФСК Маріуполь була б неможливою, якби молодий воротар господарів дав слабину. Він не дав. Проценко ще до перерви парирував прицільний удар Харжевського, потім справився зі спробами забити від Махині (двічі) та Биковського. Це другий поспіль «сухий» матч Ярослава».
Також портал SportArena на позиції центрального захисника найкращим у групі Б назвав капітана «Гірника-Спорт» Євгенія Мороза, який надійно грав у обороні і на гру якого не вплинув епізод, коли йому двічі довелося пробивати пенальті у ворота ФСК «Маріуполь». Нагадаємо, що тоді перша спроба Євгенія була вдалою, а ось коли удар довелося повторити, то одинадцятиметровий не вдалося реалізувати.
Також у збірній туру за версією порталу SportArena є й екс-гірники. На позиції лівого захисника Олексій Малакі із «Діназу», а Руслан Паламар, який виступає за «Ниву» (Бузова), зайняв позицію атакувального півзахисника.
Крім того, ще один сайт Footboom, відзначив гру воротаря Ярослава Проценка у рубриці «Зірки туру», надав одну зірку голкіперу «гірників» та включив його до символічної збірної туру за версією Footboom1. Оцінка цього сайту гри голкіпера «гірників» наступна:
«Воротар, кажуть, то півкоманди. У матчі «Гірника-Спорт» і «Маріуполя» ми вкотре переконалися в правоті цього відомого виразу. 21-річний Проценко провів шикарну гру, діяв напрочуд упевнено, парирував кілька небезпечних ударів - словом, зробив усе, щоб клуб з Горішніх Плавнів здобув першу вікторію в чемпіонаті.
2023